اجتماعي, تكنولوژي, خبري, خودرو, صنعت

وبلاگ بیستک : شرایط فروش متنوع محصولات مسافربری جدید شرکت زامیاد به مناسبت عید نوروز!

وبلاگ بیستک : شرایط فروش متنوع محصولات مسافربری جدید شرکت زامیاد به مناسبت عید نوروز!

شرکت زامیاد در طرح پیش فروش محصولات مسافربری اروپایی خود به مناسبت عید نوروز، مدل های متنوع و تخفیفاتی ویژه برای متقاضیان در نظرگرفته است.

به گزارش ارتباطات شرکت زامیاد ، در این طرح محصولاتی چون ون مسافری جدید) ۱۵ – A36 ( با ظرفیت ۱۱ نفر و مینی بوس ۱۹ نفره جدید ایویکو) ۱۵ – A50 ( در قالب مدل های متنوع پیش فروش نقدی و لیزینگی به خریداران ارائه می گردد.

بر اساس این گزارش، در پیش فروش نقدی ون مسافری ایویکو با سود مشارکت ۲۱ درصد و پیش پرداخت متقاضی بین ۱۵ تا ۷۰ میلیون تومان و در پیش فروش لیزینگی نیز، پیش پرداخت متقاضی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان، حداکثر تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومان با باز پرداخت ۶۰ ماهه و سود مشارکت تا ۱۹ درصد خواهد بود. ضمن اینکه موعد تحویل ون مسافرتی زامیاد در این دو نوع پیش فروش چهار ماهه است.

این گزارش می افزاید، در پیش فروش نقدی مینی بوس جدید زامیاد نیز میزان پیش پرداخت متقاضی از ۲۰ تا ۹۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده، ضمن اینکه در این مدل، سود مشارکت سالانه تا ۲۱ درصد خواهد بود. در پیش فروش لیزینگی هم متقاضی می تواند با پیش پرداخت ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان با سود مشارکت سالانه تا ۱۹ درصد، از تسهیلات حداکثر ۱۲۰ میلیون تومانی با باز پرداخت ۶۰ ماهه استفاده نماید. موعد تحویل مینی بوس زامیاد در این طرح شش ماهه است.

شایان ذکر است، شرکت زامیاد در این طرح پیش فروش محصولات خود که دارای استاندارد آلایندگی ) Euro4+DPF ( هستند تخفیف ویژه ای تا سقف ۷% قیمت خودرو برای متقاضیان در نظر گرفته است؛ ضمن اینکه طبق اعلام شرکت زامیاد، در صورت تکمیل ظرفیت، این شرکت مجاز به توقف ثبت نام بدون اطلاع قبلی خواهد بود.

گفتنی است، متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ضمن مراجعه به نمایندگی ها و عاملیت های مجاز فروش شرکت زامیاد در سراسر کشور و نمایشگاه مرکزی این شرکت به آدرس کیلومتر ۱۶ جاده قدیم کرج- جنب معاونت فروش و خدمات پس از فروش ، با شماره های ۴۴۹۲۲۹۳۴ -۰۲۱ و ۴۸۳۷۳۱۳ ۰ اداره بازاریابی و فروش نیز تماس حاصل نمایند.

با سپاس از : خبر نامه زامیاد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید