تكنولوژي, خبري, لوازم صوت و تصويري

وبلاگ بیستک : . نیپر ( The Nipper ) کوچکترین شارژر تلفن همراه دنیا !

نیپر کوچکترین شارژر تلفن همراه دنیا است که تنها ابعادی معادل ۱۷ در ۱۷ میلیمتر دارد و از آن برای شارژ کردن در مواقع اضطراری استفاده  می شود.

نیپر ) The Nipper ( یک شارژر بسیار کوچک است که می توانید از آن برای شارژ تلفن همراه در مواقع ضروری استفاده کنید. این شارژر به حدی کوچک است که در دسته کلید شما به راحتی جا بگیرد و برای شارژ کردن از باتری قلمی استفاده می کند؛ بنابراین اهمیتی ندارد کجا هستید و چه کار می کنید، اصلاجای نگرانی نیست، برای شارژ کردن گوشی مشکلی نخواهید داشت.

نیپر دارای یک سوکت مایکرو USB است؛ در نتیجه، قابل استفاده برای گوشی هایی است که این مدل سوکت را دارند. نیپر برای استفاده در مواقع ضروری، زمانی که گزینه دیگری برای شارژ کردن وجود نداشته باشد طراحی شده است. این شارژر روی گوشی های سامسونگ، ا چ تی سی و سونی امتحان شده است و در همه موارد برای حدود ۳ ساعت مکالمه یعنی چیزی حدود ۲۰ درصد، باتری گوشی را شارژ می کند.

اما نتیجه کار متناسب با مدل گوشی تلفن و باتری قلمی که استفاده می کنید متغیر است. به خاطر داشته باشید که نیپر قرار نیست جایگزینی برای کابل های شارژ و سایر وسایل شارژ کننده باشد. کافی است با جدا کردن دو بخش نیپر آن را از دسته کلید بیرون بکشید و هر دو قسمت را به دو طرف باتری متصل کنید. سپس آنرا به گوشی تلفن خود وصل کنید. قیمت مدل کلاسیک نیپر حدودا ۶۰ هزار تومان ) ۱۵ دلار( است و در چهار رنگ آبی، قرمز، سیاه و سفید موجود است.

با سپاس از  : خبر نامه زامیاد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید