تكنولوژي, خبري, صنعت

وبلاگ بیستک : همراه اول به زائران اربعین وای فای رایگان ارائه میکند!

همراه اول که از عید غدیر اینترنت وا ی فای خود با نام وا ی فای اول را عرضه کرده است، قصد دارد این خدمت را در اربعین به صورت رایگان به زائران کربلای معلی ارائه دهد.

بنا بر اعلام این اپراتور، خدمات وا یفای همراه اول در نجف اشرف در اطراف حرم امیرالمومنین (ع) و صحن حضرت زهرا (س)، کربلا در بین الحرمین، کاظمین در مسیرهای منتهی به حرم و همچنین به منظور پوشش ارتباطی بهتر زائرین پیاده روی اربعین حسینی، از طریق کیوسک های وا یفای در بیش از ۱۵۰ نقطه بین راه نجف تا کربلا (در فواصل حداکثر یک یکلومتری) و موکب های مهم، ارائه می شود.

مشترکان همراه اول می توانند فقط با یکبار اتصال، در هر یک از این مناطق به صورت رایگان از خدمات وا ی فای اول استفاده کنند. مشترکان سایر اپراتورهای عراقی و ایرانی از جمله مشترکان ایرانسل و رایتل نیز می توانند به عنوان مهمان، به صورت موردی و رایگان از وا یفای همراه اول استفاده کنند. استفاده از وا یفای همراه اول با نام «وا یفای اول »، از تاریخ ۲۰ آبان تا ۳ آذر ۱۳۹۵ به مدت دو هفته در کشور عراق رایگان است. همراه اول به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، با همکاری اپراتورهای عراقی سرویس رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه با تعرفه ویژه مهیا کرده است. بنا بر اعلام این اپراتور موبایل روشن کردن گوشی تلفن همراه هزینه ندارد و دریافت پیامک نیز رایگان است. همراه اول حرفی از هزینه های استفاده از خدمات تماس، پیامک و اینترنت موبایل در خاک عراق در ایام اربعین سخنی بر زبان نیاورده است.

با سپاس از  : خبر نامه زامیاد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید