اجتماعي, پزشكي, خبري, صنايع دستي, ورزشي

وبلاگ بیستک : کیف سنگین چه عوارضی برای بدن دارد؟

وبلاگ بیستک : کیف سنگین چه عوارضی برای بدن دارد؟

برای جلوگیری از این مشکلات چه کنیم؟

 در ابتدا روی نحوه ایستادن با کیف شروع کنید:

قبل از همه تا جایی که می توانید کیف کوچک انتخاب کنید و وزن آن بیشتر از ۲ تا ۳ کیلوگرم نباشد. کیف را در دست بگیرید و مقابل آینه بایستید. اگر کیف در نحوه ایستادن شما تغییری ایجاد کرد یا باعث می شود نتوانید صاف بایستید پس بدون شک کیف مناسبی برای شما نیست.

یک کیف جدید بخرید:

گاهی اوقات نیاز است کیف تان را دور بیندازید و یک کیف جدید بخرید. هنگام خرید حواستان به بند کیف باشد هر چه بند کیف پهن تر باشد بهتر است. زیرا باعث می شود وزن به طور مساوی روی بدن منتشر شود. این کار از قسمت های حساسی مثل کمر و گردن که در مقابل وزن زیاد آسیب پذیر هستند محافظت می کند. و اما پهنای بند چقدر باشد؟ پهنای بند باید حداقل ۵ سانتیمتر باشد تا بتواند وزن را به طور متعادل روی بدن وارد کند.ورزش کنید:ورزش های قدرتی انجام دهید تا ماهیچه هایی که وزن را تحمل می کنند تقویت شوند.  علاوه بر ورز شهای کمر و شکم ورزش های شانه و کتف نیز مهم هستند.

وسایل کمتری حمل کنید:

از خانم ها نمی توان این درخواست را داشت که کیف بزرگ استفاده نکنند. این جزء محالات است چون خانم ها به کیف بزرگ علاقه زیادی دارند. اما برای جلوگیری از بروز مشکلات استفاده از کیفهای بزرگ سعی کنید لوازم کمتری داخل کیف قرار دهید. هر هفته کیف تان را مرتب کنید یا وسایل را داخل تمام جیب های کیف تقسیم کنید. با این کار هم مرتب هستید و هم بدن را از آسیب حفظ کرده اید.

با سپاس از : خبر نامه زامیاد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید