اجتماعي, تكنولوژي, خبري, خودرو, صنعت

ورود اولین کامیونت با برند اروپایی به ایران توسط شرکت زامیاد – وبلاگ بیستک!

ورود اولین کامیونت با برند اروپایی به ایران توسط شرکت زامیاد – وبلاگ بیستک!

مدیر عامل شرکت زامیاد گفت: در ادامه روند ورود خودروهای تجاری با کیفیت اروپایی به کشور، اولین کامیونت با برند اروپایی بزودی توسط شرکت زامیاد به بازار می آید.

فریدون حمیدی ضمن اعلام این خبر افزود: این محصول با برند ایویکو ایتالیا شریک تجاری شرکت زامیاد وارد ناوگان حمل و نقل بار کشور خواهد شد و در آینده ای نزدیک شرایط پیش فروش آن اعلام می شود.

وی در ادامه با اشاره به برنامه تولید بیش از هزار دستگاه خودرو تجاری با برند ایویکو در سال خاطر نشان کرد: در سال جاری علاوه بر عرضه کامیون کشنده استرالیس و کامیون باری یوروکارگو، بار دیگر تولید محصولات مسافری ایویکو نظیر ون مسافری ۱۱ نفره و مینی بوس ۱۹ نفره با برند ایویکو را آغاز خواهیم کرد که در بازار ایران بی رقیب خواهد بود.

مدیر عامل زامیاد در مورد ویژگی های این محصولات افزود: در محصولات ون مسافری و مینی بوس که پیش فروش آن انجام و با استقبال مناسب متقاضیان مواجه شد، ویژگی هایی چون: قدرت موتور ۱۴۳ اسب بخار، حجم موتور ۳۰۰۰ سی سی، موتور پرقدرت دیزل، استاندارد آلایندگی ،Euro4 گارانتی ۲۰۰ هزار کیلومتر و امکانات رفاهی بسیار خوب به چشم می خورد و به نظر می رسد با استقبال بسیار فعالان حوزه حمل و نقل مسافری کشور مواجه شود.

حمیدی همچنین با برشمردن مزایای کامیون های اروپایی، فاصله تکنولوژی تولید این نوع خودروهای تجاری در بازار ایران را در قیاس با محصولات ایویکو بسیار ناچیز خواند و یاد آور شد: به عنوان مثال در حال حاضر کامیون های “استرالیس” و “یوروکارگو” به عنوان محصولات روز تولید اروپا، با همان درجه کارایی و کیفیت در شرکت زامیاد تولید و عرضه می شوند که این موضوع بیانگر تضمین کیفیت خودروهای تجاری اروپایی در کشورمان است.

وی در پایان به رضایتمندی رانندگان فعال در بخش حمل و نقل تجاری کشور از محصولات ایویکو اشاره کرد و گفت: کاربری متنوع و مناسب با بازار ایران، خدمات پس از فروش گسترده، دوام بالا و هزینه نگهداری پایین خودروهای ایویکو که در شرکت زامیاد تولید می شود باعث تاثیر گذاری بسیار خوب در دیدگاه فعالان این حوزه شده است.

با سپاس از : خبرنامه زامیاد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید