ورزشي

چهارده مین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی : فرساد محمدی مفرد

۱4-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir00

چهارده مین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی : فرساد محمدی مفرد

۱4-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir01

۱۴-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir01

مدیریت فروشگاه اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف و معرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir)  نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساده حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان می شود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

در این جستار می پردازیم به معرفی نوجوان شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که در مسابقات غیر حضوری ستارگان شطرنج  بزرگسالان شرکت سایپا به مناسبت عید سعید فطر ۱۴۰۱ هجری شمسی برگزار گردید موفق به کسب مقام سومی گردید.

مسابقه فوق به روش آرنا در بازه زمانی ۳ دقیقه بعلاوه ۲ ثانیه پاداش( Blits ) برای هر حرکت در نرم افزار رسمی فدراسیون شطرنج ( Lichess )  برگزار گردید.

لازم بذکر است که ایشان به دلیل نوجوان بودن علی رغم داشتن مقام های قهرمانی در سنوات گذشته ، بدلیل صغر سنی از حضور در مسابقات حضوری بزرگسالان  منع می شد. اما با توجه به شرایط برگزاری غیر حضوری  مسابقات که بدلیل  شیوع کرونا حاکم می باشد به فضل خداوند متعال تهدید ها به فرصت تبدیل گشت و موفق به کسب مقام سومی مسابقات غیر حضوری شطرنج بزرگسالان شرکت سایپا گردید. قابل توجه اینکه امتیاز وی در ابتدای شروع مسابقات از همه شرکت کنندگان کمتر بود و به اصطلاح در پائین ترین میز رده بندی قرار گرفته بود اما با توسل به پروردگارخویش الحمد الله سربلند گردید.

خبر فوق در نشریه داخلی روزانه زامیاد متعلق به گروه سایپا نیز به مورخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ هجری شمسی منعکس گردیده است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید