ورزشي

یازدهمین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی : فرساد محمدی مفرد

11th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir00

مدیریت فروشگاه اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف و معرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir)  نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساده حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان می شود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

11th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir01

۱۱th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir01

در این جستار می پردازیم به معرفی نوجوان شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که در اولین دوره جام فکر برتر ویژه سطح مقدماتی در رده سنی ۸ – ۱۲ سال، در فروردین ۱۳۹۷ موفق به کسب رتبه چهارم شد و حکم قهرمانی این دوره از مسابقات را  به خود اختصاص داده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید