ورزشي

سیزدهمین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی : فرساد محمدی مفرد

13 th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir00
13 th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir04

۱۳ th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir04

مدیریت فروشگاه اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف و معرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

13 th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir01

۱۳ th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir01

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir)  نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

13 th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir02

۱۳ th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir02

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساده حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان می شود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

13 th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir03

۱۳ th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir03

در این جستار می پردازیم به معرفی نوجوان شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که در سومین دوره جام فکر برتر ویژه سطح مقدماتی در رده سنی ۸ – ۱۲ سال، در اردیبهشت ۱۳۹۷ موفق به کسب رتبه دوم شد و حکم نائب قهرمانی این دوره از مسابقات را  به خود اختصاص داده است.

13 th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir05

۱۳ th Discovery & Exploration of Talent-bistac-ir05

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید