ورزشي

پانزدهمین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی : فرساد محمدی مفرد

15-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir00

پانزدهمین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی : فرساد محمدی مفرد

15-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir02

۱۵-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir02

مدیریت فروشگاه اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف و معرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

15-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir03

۱۵-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir03

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir)  نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

15-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir04

۱۵-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir04

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساده حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان می شود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

15-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir01

۱۵-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir01

در این جستار می پردازیم به معرفی نوجوان شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که پس از ۲ سال دوندگی و طی مراحل بروکراسی اداری به دلیل تعطیلی دفتر هیئت شطرنج در شرایط کرونائی بالاخره  در سال ۱۴۰۱ موفق به دریافت فیزیکی  گواهینامه پایان دوره آمادگی شطرنج ۱۳۹۹ با اخذ تائیدیه از اداره آموزش و پرورش شهرستان قدس گردید.

15-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir05

۱۵-th-discovery-exploration-of-talent-bistac-ir05

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید