لوازم خانگي

معرفی پدیده ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ در بیستک!

معرفی پدیده ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ در بیستک!

 images (9)

مدت‌هاست که از حضور لباسشویی‌هایی که درب آن‌ها از جلو باز می‌شود به عنوان جایگزینی برای محصولات پیشین که درب آن‌ها در بالا قرار می‌گرفت می‌گذرد.

با این اوصاف این مدل از لباسشویی‌ها مشکل ویژه‌ای دارند و آن عدم امکان اضافه کردن لباس‌ها پس از شروع فرایند شست و شو است. به همین جهت در مدل جدید لباسشویی  AddWash  که راه‌حل سامسونگ برای این مشکل به شمار می‌آید می‌توانید پس از شروع فرایند شست و شو نیز همچنان جوراب‌هایی که تازه پیداکرده‌اید را به مجموع لباس‌های موجود در ماشین لباسشویی بیفزایید.

images (11)

شهریور ماه سال گذشته بود که سامسونگ در رویداد IFA از یک ماشین لباس شویی با نام AddWash پرده برداشت. حال نماینده سامسونگ در ایران خبر می دهد که این ماشین لباس شویی، به بازار کشورمان راه پیدا کرده .

1-2-w800

برای همه دست کم یک بار پیش آمده است؛ اینکه بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی، متوجه شوید لباسی که فردا می‌خواهید آن را بپوشید، به شستشو نیاز دارد. این تصویر آشنایی است برای همه کسانی که کارهای خانه را‌ انجام می‌دهند. شرکت سامسونگ الکترونیکس با توجه به همین دغدغه، ماشین لباس‌شوییAddWash را معرفی کرده که افزودن لباس‌های شسته‌شده یا مواد نرم‌کننده را در میانه روند شستشو ممکن می‌کند.

3-2-w800

دیگر نگران جا ماندن لباسها نباشید!

در پژوهشی که سامسونگ درباره بازار مصرف‌کنندگان ماشین لباسشویی انجام داده، برای چیزی حدود ۹۵ درصد مصرف‌کنندگان آمریکایی (و حدود ۹۰ درصد مصرف‌کنندگان اروپایی) پیش آمده که بعد از روشن کردن دستگاه نیاز داشته‌اند تا لباس‌های جدیدی به ماشین لباس‌شویی اضافه کنند. سامسونگ برای حل این نگرانی راه‌حلی راحت اندیشیده و ماشین لباسشویی نوآورانه AddWash را تولید کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در میانه کار دستگاه، لباس‌های جامانده و حتی مایع نرم کننده را به آن اضافه کنند.

images (2)

درب اضافی قرارگرفته در بالای درب اصلی ماشین لباسشویی را پس از فشردن کلید توقف مقطعی شست و شو می‌توانید بدون اینکه آب بیرون بریزد بازکنید تا لباس‌های اضافی را وارد لباس‌شویی کنید. امکان اضافه کردن لباس‌های با حجم بیشتر مانند بلوز و ژاکت یا شلوار جین نیز وجود دارد و حتی می‌توانید پودر لباسشویی و یا نرم‌کننده بیشتری را برای شست و شوی بهتر و بیشتر وارد ماشین لباسشویی کنید.

images

با سپاس از : digiato& Farnet & Samsungelectronics& Tnews

دیدگاهتان را بنویسید