آرايشي و بهداشتي

مزایای دستگاه اپیلاتور یا اپی لیدی -(Epilator) در وبلاگ بیستک!

Advantages of epilator-bistac-ir00

مزایای دستگاه اپیلاتور یا اپی لیدی –(Epilator) در وبلاگ بیستک!

مزایای دستگاه اپیلاتور یا اپی لیدی –(Epilator)؛ استفاده از دستگاه بسیار راحت و آسان است. کافی است دستگاه را برق زده و بر روی قسمت هایی که از بدن که دارای مو است، بکشید. با این کار تمام موها از ریشه کنده خواهند شد. اگر به طور صحیح و برای طولانی مدت از اپیلاتور استفاده کنید، بعد از مدتی شاهد خواهید بود که هم رشد موها کندتر شده و هم ضخامت آن ها کمتر شده است. همچنین رشد مجدد موها بین دو تا چهار هفته کندتر خواهد شد. استفاده از اپیلاتور برای از بین موهای زائد در مقایسه با سایر روش های رایج برای رفع موهای زائد ازجمله تیغ، موم و یا وکس درد کمتری دارد.

دستگاه های اپیلیدی بسیار سریع عمل می کنند به گونه ای که در عرض ۳۰ دقیقه می توانید دست ها و پاهایی تمیز و شفاف داشته باشید. هزینه استفاده از اپیلیدی در مقایسه با روش هایی مانند موم یا وکس، کمتر است. کافی است یک دستگاه اپیلیدی خریداری کنید و برای مدت ها از دستگاه استفاده کنید. همچنین در هر تایمی از شبانه روز، این دستگاه در دسترس بوده و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. پاکسازی پوست با اپیلیدی باعث می شود که به مرور زمان سرعت رشد مو نیز کمتر شود. هرچقدر مدت زمان طولانی تری اپیلیدی کنید، موهای نرم تری در قسمت های خاصی از بدن مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از دستگاه اپیلیدی می توانید برای تمامی قسمت های بدن ازجمله موهای زائد پا، دست ها، زیربغل، ناحیه بیکینی و یا حتی صورت نیز استفاده کنید. دستگاه اپیلیدی ازجمله اپیلاتور فیلیپس و یا اپیلاتور پاناسونیک برای کار کردن به هیچ گونه کرم و یا ماده دیگری نیاز ندارد. عدم نیاز به کرم و موادی از این قبیل، باعث می شود که دستگاه هیچ کثیفی نیز به همراه نداشته باشد. اگر از اپیلاتور برای دوره زمانی طولانی تر استفاده کنید، رشد مجدد موها به مرور کندتر و کندتر خواهد شد. بعد از استفاده طولانی مدت، شاهد آن خواهید بود که فولیکول مو برای همیشه آسیب دیده و رشد موها متوقف شود.

با سپاس از : Totikala

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید