اجتماعي, الكترونيك, تكنولوژي, خبري, رايانه, صنعت, لوازم صوت و تصويري

عرضه Android TV تلویزیون اندرویدی سونی – وبلاگ بیستک!

یکی از بزرگ ترین محصولاتی که گوگل در مراسم Google I/O معرفی کرد، تلویزیون اندروید یا Android TV بود. این محصول به عنوان جدیدترین اقدام گوگل در نفوذ به هال و پذیرایی خانه شما است که پیش از این چندان موفق عمل نکرده بود.

به نظر می رسد سونی هم قصد دارد تجربه اندروید را به تلویزیون های شما وارد کند. گفته شده این شرکت اولین محصول اندرویدی برای تلویزیون را عرضه خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر مشغول تست تلویزیون های اندرویدی خود است و قصد دارد تا تولید انبوه این محصول را آغاز کند. احتمالا نیازی به اشاره نباشد که تلویزیون یاد شده حاوی اپلیکیشن های گوگل مثل فروشگاه پلی، یوتیوب و غیره است. اما به نظر می رسد این محصول حاوی برخی اپلیکیشن های اکوسیستم سونی مثل پلی استیشن خواهد بود. حتی گفته شده که سرویس پردازش ابری Playstation Now به خوبی با Google Games سازگار خواهد بود.

محصول یاد شده به چیپ NFC مجهز است بنابراین شما می توانید فایل ها را به سرعت از تلفن هوشمند به تلویزیون خود منتقل کنید. همچنین به دلیل ساخته شدن این تلویزیون توسط سونی، شما محصول خود را می توانید به وسیله کنترلرهای پلی استیشن هم کنترل کنید.

سونی تلویزیون های اندرویدی خود را از سایز ۴۳ اینچ آغاز خواهد کرد!

با سپاس از : digiato

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید