ورزشي

دیدار مدیر فروشگاه اینترنتی بیستک با پهلوان احمد قمیان همدانی فر !

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir00

دیدار مدیر فروشگاه اینترنتی بیستک با پهلوان احمد قمیان همدانی فر !

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir01

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir01

دیدار مدیر فروشگاه اینترنتی بیستک با پهلوان احمد قمیان همدانی فر؛ این ملاقات در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم از ۶۰ سال زحمت سردم زورخانه توسط استاد فرامرز نجفی تهرانی مصادف با ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ هجری شمسی در زورخانه شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در محله زیبا دشت دهکده المپیک تهران  صورت پذیرفت!

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir02

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir02

( زورخانه شهید حاج قاسم سلیمانی ) ؛ سالن و مجموعه ورزشی در محله زیبا دشت تهران و بلوار شهرکرد واقع شده است و به‌ صورت شبانه ‌روزی به مراجعه‌ کنندگان خدمات ارائه می‌ دهد. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله زیبا دشت تهران می‌ باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید گلستان و همچنین فروشگاه شهروند المپیک، پمپ گاز CNG سرچشمه، بوستان، بازار روز المپیک قرار گرفته است.

 

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir03

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir03

 

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir04

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همواره کشور ایران با نام شیر مردان و پهلوانانش شهره بوده و منش پهلوانی نزد مردم  جایگاهی بیش از  قهرمانی داشته است. مر حوم ابراهیم هادی نمونه بارزی از این دسته بود.

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir05

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir05

پهلوان احمد قمیان؛ یکی از الگو هایی هست که نوجوانان و جوانان هم محلی او پای در جای پای او گذارده اند اینک در وبلاگ بیستک به معرفی خویش می پردازد:

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir06

champion Ahmad Qomiyan-bistac-ir06

احمد قمیان  همدانی فر هستم متولد فروردین ۱۳۳۰ تهران ،محله خانی آباد (تختی) متاهل و صاحب دو فرزند،اولی دختر و دومی پسر به لطف خدا سالم و ورزشکار.

از ۱۴ سالگی  به لطف خدا ورزش را شروع کردم و وارد  گود زور خانه شدم . درست سال  ۱۳۴۶ هجری شمسی افتخار این را داشتم که زیر نظر پهلوانانی چون  پهلوان  توسی، پهلوان خسرو معصومی، پهلوان  اسماعیل  قربانی  شاگردی کنم و با عزیزانی چون پهلوان  شورورزی، پهلوان  احمد وفا دار ، پهلوان  سلیمانی ، پهلوان توپچی ،پهلوان مجید انصاری ،پهلوان سختری  واستاد بزرگ پهلوان حسین  شیریان  ورزش کنم . اکنون نیز به لطف خدا خدمت دوستان در زورخانه پهلوان پور ، زور خانه  نیرو شادی، زور خانه آقا امیرالمومنین مشغول به ورزش هستم.

پیام پهلوان برای ورزشکاران جوان؛ من دست همه ورزشکاران را می بوسم که در این شرایط  حرمت خون شهدا و امام راحل را نگه داشته و به کوری چشم دشمنان آب و خاک وطن عزیزمان ایران اسلامی ورزش می کنند .امید وارم با احترام به بزرگترها بویژه مادر و پدر انشاءالله زیر سایه آقا مر تضی علی (ع) سالم و بر قرار باشند . چرا که احترام به مادر به فر مایش آقا امیرالمومنین آدم را از مال دنیا بی نیاز و احترام به پدر  آدم را عاقبت به خیر می کند.

منش و روش  پهلوانی در نظر پهلوان؛ افتادگی ،تواضع و فروتنی ، فتوت، دست گرفتن زیر دست، به زیر دستان احترام گذاردن ،کمک به همنوع ودرماندگان هست!

حضور ور زشکاران و پهلوانان در خدمات اجتماعی؛ شکر خدا همه پهلوانان ایران اسلامی سر بلند، مشتی با صفا و با مروت هستند و در کار خیر پیشقدم . این به برکت حضور شایسته و بایسته عزیزان در هیئت های مذهبی  است و بنده نیز افتخار حضور در هیئت اول  مظلوم  عالم حضرت  علی  (ع) را دارم و  هیئت  بنی  هاشم  خانی آباد ، هیئت  ابوالفضلی ها ی باغ فر دوس و  … که همه خیر و کار گشای مشکل گرفتاران هستند.

با سپاس از : Ashti

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید