خودرو

آشنایی با معایب صندلی های چرم خودرو در وبلاگ بیستک!

آشنایی با معایب صندلی های چرم خودرو در وبلاگ بیستک!

آشنایی با معایب صندلی های چرم خودرو؛ صندل ی های چرم در خودروها معمولا یک گزینه لوکس محسوب می شوند و ظاهری زیبا به اتاق خودرو می بخشند اما آ نها دارای معایبی هم هستند.

به گزارش وبلاگ بیستک، اتاق خودرو یکی از بخش های خودرو است که هنگام خرید به آن توجه بسیاری می شود به دلیل این که سرنشینان ممکن است وقت زیادی را در خودرو خود بگذرانند.  صندلی های خودرو در تماس مستقیم با سرنشینان خودرو هستند و فاکتورهای مهمی مانند راحتی، ماندگاری و امنیت آ نها باید مورد توجه قرار بگیرد . بسیاری ترجیح می دهند که جنس صندلی های خودروشان چرم باشد.  واقعیت این است که صندلی های چرم ظاهری بسیار شیک و زیبا به اتاق می بخشند و نشستن بر روی آ نها حس خوبی می دهد. همچنین این صندلی ها به راحتی قابل شستشو هستند و همچنین سرنشین از نشستن بر روی آ نها حس خوبی دارد.

صندلی های چرم نکات منفی هم دارند که از جمله آ نها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه بیشتر : هنگام خرید یک خودرو، اگر بخواهید صندلی های چرمی سفارش دهید، چیزی حدود هزار دلار یا بیشتر باید اضافه تر پرداخت کنید. این هزینه ها در کنار سایر گزینه های سفارشی قرار می گیرد.

لک شدن : صندلی های چرم به راحتی لک می شوند که در رنگ های روشن بسیار جلوه بیشتری دارند.  در نتیجه باید در تمیز نگاه داشتن آ نها بسیار دقت کرد.

آسیب دیدگی : چرم به راحتی دچار خراشید گی و گاهی پارگی می شود.  هزینه تعمیر این خراشید گی ها زیاد است.

فروش خودرو :  فروش خودرو با صندلی های چرم استفاده شده با ظاهری قدیمی و استفاده شده که شاید دارای رنگ رفتگی، خراش یا چروک باشد به مراتب سخت تر از خودروها با صندلی های پارچه ای است.

رنگ رفتگی : در اثر استفاده زیاد، چر م های صندلی در برخی نواحی که تماس بدن با آ نها بیشتر است یا معرض نور آفتاب قرار گرفته باشد، ممکن است که دچار رنگ رفتگی شود.

انتخاب نوع پوشش صندلی های خودرو کاملا سلیقه ای است خریدار باید بررسی کند که آیا می تواند از صندلی های چرم به خوبی مراقبت کند یا خیر؟

با سپاس از : خبرنامه زامیاد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید