اجتماعي, خبري, ورزشي

پنجمین کشف و معرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی  –  شطرنج : فرساد محمدی مفرد

پنجمین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی  –  شطرنج : فرساد محمدی مفرد

مدیریت فروشگا اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف ومعرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir) نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساد حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان میشود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

در این جستار می پردازیم به معرفی شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که در هشتمین دوره جام دانش آموز ویژه سطح آمادگی در رده سنی ۸ – ۱۲ سال، موفق به کسب رتبه دوم و مدال نقره این دوره از مسابقات را  به خود اختصاص داده است.

شرح مختصری از این رخداد در خبرنامه داخلی شرکت زامیاد ( تولید کننده انواع خودروهای تجاری ) مورخ ۵ اسفند ۹۶ درج گردیده است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید