اجتماعي, خبري, ورزشي

دومین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی  –  شطرنج : فرساد محمدی مفرد(کسب رتبه اول و کسب مدال طلا، مدال شجاعت)

discovery second talent-bistac-ir00

دومین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی  –  شطرنج : فرساد محمدی مفرد

discovery second talent-bistac-ir01

discovery second talent-bistac-ir01

مدیریت فروشگا اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف ومعرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

discovery second talent-bistac-ir02

discovery second talent-bistac-ir02

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir) نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

discovery second talent-bistac-ir03

discovery second talent-bistac-ir03

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساده حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان میشود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

discovery second talent-bistac-ir04

discovery second talent-bistac-ir04

در این جستار می پردازیم به معرفی شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که در دومین دوره جام دانش آموز ویژه سطح آمادگی در رده سنی ۸ – ۱۲ سال، ضمن کسب رتبه اول و کسب مدال طلا، مدال شجاعت این دوره از مسابقات را نیز به خود اختصاص داده است.

discovery second talent-bistac-ir05

discovery second talent-bistac-ir05

شرح مختصری از این رخداد در خبرنامه داخلی شرکت زامیاد ( ولید کننده انواع خودروهای تجاری ) مورخ ۸آبان۹۶ و نیز  در نشریه نارنجی ( متعلق به گروه خودرو سازی سایپا ) مورخ ۴ آذر ۹۶ ، درج گردیده است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید