اجتماعي, خبري, ورزشي

سومین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی  –  شطرنج : فرساد محمدی مفرد(کسب رتبه سوم تیمی)

discovery-third-talent-bistac-ir00

سومین کشف ومعرفی استعدادهای نونهالان و جوانان بیستکی  –  شطرنج : فرساد محمدی مفرد

discovery-third-talent-bistac-ir04

discovery-third-talent-bistac-ir04

مدیریت فروشگا اینترنتی بیستک در نظر دارد با استفاده از پایگاه خود در بستر وب زمینه سازی برای کشف استعدادهای برتر در همه زمینه ها اقدام به  کشف ومعرفی استعدادهای  نونهالان و جوانان ایرانی نماید.

فلذا از تمامی اولیا گرامی دعوت بعمل می آورد تا با ارسال عکس ،مدارک و شرح حال موفقیت عزیزانشان به آدرس ایمیل فروشگاه اینترنتی بیستک (info@bistac.ir) نسبت به معرفی و تشویق نونهالان و جوانان بیستکی بپردازند تا هم زمینه ئی برای تشویق و تقویت روحیه تلاشگر این سرمایه های وطنی باشد و هم ثبت رزومه ئی مدون بعنوان پشتوانه سرمایه معنوی برای سالهای آتی در فضای مجازی با توجه به جایگاه نخست رتبه بندی بیستک در رنکینگ موتور جستجو گر گوگل.

discovery-third-talent-bistac-ir01

discovery-third-talent-bistac-ir01

گفتنی است که بازیهای ذهنی مثل شطرنج،حل جدول و یا مسائل ساد حساب موجب رشد هوش،استدلال و شخصیت کودکان میشود؛ همچنین توجه به مسائلی از این دست می تواند رشد اجتماعی، اخلاقی، حسی و هوشی کودکان را مهیا ساخته و آنان را برای ورود به دوران بعدی زندگی آماده سازد.

در این جستار می پردازیم به معرفی شطرنج باز؛ فرساد محمدی مفرد که در مسابقات جام دانش آموزی ویژه مدارس ابتدائی شهر قدس در رده تیمی با حضور ۲۰ تیم از آموزشگاه های پسرانه که بصورت آزاد و بدون شرط سنی برگزار می شد ، موفق به کسب رتبه سوم تیمی این دوره از مسابقات  گردید!

discovery-third-talent-bistac-ir03

discovery-third-talent-bistac-ir03

شرح مختصری از این رخداد در خبرنامه داخلی شرکت زامیاد ( تولید کننده انواع خودروهای تجاری ) مورخ ۱۹آذر ۹۶ و نیز  در هفته نامه نارنجی ( نشریه داخلی گروه خودرو سازی سایپا ) مورخ ۶ دیماه ۹۶ ، درج گردیده است.

discovery-third-talent-bistac-ir02

discovery-third-talent-bistac-ir02

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید