اجتماعي, پزشكي, تاريخي, خبري, دارو, شيمي, صنعت

 مراحل بزرگ کردن سینه ها  – وبلاگ بیستک!

 مراحل بزرگ کردن سینه ها  – طرق درمانی کسانیکه می خواهند سینه هایشان بزرگ شود!

سه مرحله کلی برای بزرگ کردن سینه ها وجود دارد که  باید تمامی مراحل زیر را انجام دهید (استفاده از داروها و بادکش درمانی و روغن مالی،ماساژ) :

۱ -دم کرده رازیانه یا عرق رازیانه شبی یک لیوان ( تا زمانیکه شخص در سینه احساس سنگینی نماید) میل شود. البته باید توجه داشت ، کسانیکه توده ای در سینه دارند نباید از عرق رازیانه استفاده کنند و ابتدا باید آن را درمان بنمایند.

طول درمان توده های سینه ۴۰ الی ۱۲۰ روز با متد استاد خیر اندیش بقرار ذیل می باشد:

الف – بادکش روی سینه ۲۱ مرحله یک شب در میان.
ب – شونیسل روزی سه قاشق غذاخوری هر ۸ ساعت (۴ واحد روغن سیاه دانه یا روغن زیتون بودار تصفیه نشده + ۲ واحد عسل + یک واحد سرکه انگور طبیعی).
ج – سرکه انگبین شبی یک لیوان (دو واحد عسل + دو واحد عرق نعنا + یک واحد سرکه انگور طبیعی) از  این شربت یک سوم لیوان ریخته الباقی را آب ریخته میل شود.
د – اسپند شبی یک قاشق مرباخوری به همراه سرکه انگبین (۴۰ شب  بیشتر مصرف نشود).
ه – استفاده از جوشانده پودر درنا (یک قاشق غذاخوری از پودر در یک و نیم لیوان آب جوش بیست دقیقه بماند پس از خنک شدن به همراه کمی عسل میل گردد).

۲- بادکش سینه ها هر شب طبق دستور ( ۷ تا ۱۴ مرحله )  رعایت شود ؛ اگر بادکش انجام نشود سینه ها دوباره کوچک می شود.

فواید کلی بادکش نمودن سینه ها:

–  بزرگ شدن سینه ها.
– افزایش شیردهی برای مادران شیرده.

کیفیت و محل قراردادن لیوان های این نوع بادکش به شرح ذیل است:
– حالت اول: در صورتی که تمام سینه را بتوان در داخل یک لیوان بزرگ جا دهید، انجام بادکش با یک لیوان به صورتی که کل سینه داخل آن قرار گیرد توصیه می گردد، مخصوصاً اگر هدف بزرگ کردن سینه ها باشد.
– حالت دوم: در صورتی که حالت اول امکان پذیر نبود، می بایست لیوان ها را در اطراف سینه و دور تا دور آن قرار داد.
تذکر:
– در بادکش سینه برای مادران شیرده که جهت افزایش شیردهی انجام می گیرد باید مراقب بود تا با فشار زیاد همراه نباشد.
– بادکش و حجامت و هر گونه عملی که باعث تحریک و انحرافی در خون می شود، در موقع پریودی خانم ها، ممنوع است.
– این بادکش را می توانید روزانه و به مدت حدود ۶ دقیقه برای هر سینه انجام دهید.
– سینه ها را می توان هم زمان بادکش کرد یا این که در هر بار انجام بادکش یک سینه را بادکش کرده و بعد از اتمام، سینه بعدی را بادکش نمود.

بزرگ کردن سینه ها با شنبلیله:

یکی از پرطرفدارترین گیاهان برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها است . چون شنبلیله شامل ترکیباتی است که سطح هورمونهای مرتبط با شیردهی مانند استروژن و پرولاکتین رو افزایش میدهد.

ماساژ و روغن مالی با روغن خراطین برای بزرگ کردن اندام ها:

 روغن خراطین، روغنی است طبیعی که در طب قدیم برای بزرگ کردن اندام استفاده می شده و تاثیر بسیار زیادی دارد. مصرف این روغن به صورت موضعی می باشد و مستمر باید باشد. کرمها و پمادهای زیادی اکنون در بازار برای بزرگ کردن سینه و آلت موجود می باشد که تماما شیمیایی و عوارض خاص خود را دارد ولی این محصول کاملا طبیعی بوده و هیچگونه عوارض جانبیاز آن گزارش نشده است.

خراطین در افزایش قطر آلت مردانه بیشتر تاثیر دارد تا طول آن! نحوه استفاده از این روغن ۱ الی ۳ بار در روز می باشد و مدت۲  الی ۵ ماه باید از آن استفاده کرد. روغن خراطین چون از راه پوست جذب میشه قبل از مصرف حتما باید خوب اون عضو را مالش داد تا سرخ شود!

با سپاس از : eslamteb

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید