اجتماعي, خبري

دومین دوره نمایشگاه آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و تجهیزات طبعیت گردی ( اوکافیر )  برج میلاد تهران ۹۸ – وبلاگ بیستک!

دومین دوره نمایشگاه آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و تجهیزات طبعیت گردی ( اوکافیر )  برج میلاد تهران ۹۸

 Offroad & Camping &Adventure & Related Industrles  Exhibition Milad-tower-tehran

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir05

 

دومین نمایشگاه آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و تجهیزات طبعیت گردی (اوکافیر) در مجموعه نمایشگاهی برج میلاد تهران به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه شرکت ها و مجموعه های مختلف آخرین تجهیزات و دستاوردهای آفرودی خود را به مشتریان معرفی نمودند و برخی شرایط ویژه فروش نمایشگاهی را ارائه می دادند.

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir06

به گزارش وبلاگ بیستک، این نمایشگاه که به «اوکافِیر» معروف است، دومین سال برگزاری خود را در تهران تجربه کرد و با حضور خودروهای آفرودی، توانست علاقه مندان به حوزه آفرود و طبیعت گردی را به محل برگزاری خود بکشاند. تویوتا هایلوکس شش چرخ و سه دیفرانسیل در بدو ورود به نمایشگاه نگاه های زیادی را به سمت خود کشانده بود و در سایر غرفه ها، خودروهای آفرودی و تجهیز شده مختلفی حضور داشتند. با بازدید از نمایشگاه می توانستید تجهیزات تقویت و به روزرسانی هر خودروی دو دیفرانسیلی را برای آغاز یک طبیعت گردی پیدا و سفارش گذاری کنید.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه تمام تجهیزات تفریحات هوایی و زمینی و آبی در کنار یکدیگر و تمامی گروه های کالایی مرتبط با عنوان ذکر شده در پلت فرمی جامع در قالب یک نمایشگاه  کاملا تجاری و تخصصی با مشارکت کنندگانی از کشورهای مختلف و شهرهای مختلف ایران حضور داشتند. این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ گردشگری داخلی و جذب گردشگر خارجی و آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز آفرود،کمپینگ،ماجراجویی  با حضور ۱۵ شرکت داخلی و ۴۸ شرکت خارجی به مدت ۵ روز برای بازدیدکنندگان بر پا بود.

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir07

دوره گذشته این نمایشگاه با حضور شرکت های مختلف عرضه کننده تجهیزات و خدمات آفرود برگزار شد و محصولات جدیدی برای خودروهای دو دیفرانسیل در برج میلاد تهران معرفی گردید. همچنین شرکت های دیگری که در حوزه طبیعت گردی، تجهیزات سفر و لوازم جانبی فعالیت داشتند، شرایط ویژه ای را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه اوکافیر در نظر گرفته بودند که تا کنون توانسته اند اعتماد جامعه را به خود جلب کنند.

 

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir01

مدیر فروشگاه اینترنتی بیستک در این نمایشگاه میهمان غرفه فیلکول بود!

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir02

آقای عادل امین مدیریت عامل محترم فیلکول در معرفی مجموعه خود گفت :

با توجه به افزایش چشمگیر مسافرت ها و نیاز به همراه داشتن مواد غذائی سالم و بهداشتی و لذت استفاده از نوشیدنی های خنک و میوه های تازه در طول سفر و همچنین تهیه برخی اقلام و مایحتاج از قبیل ماهی، میگو، گوشتف لبنیات محلی و تازه و … ، لزوم همراه داشتن این محصول کاربردی و خاص را بخوبی نمایان می کند لذا مفتخریم که با تولید و عرضه این محصول توانسته ایم گامی در این جهت برداریم.

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir03

مجموعه فیلکول تولید کننده تولید کننده یخچال – فریزر کمپرسوردار پرتابل خودرویی در گنجایش های ۱۸ – ۲۵ – ۳۲ – ۴۴ – ۶۰ لیتری برای انواع خودروهای سواری /آفرودی و سنگین می باشد که کلیه محصولات خود به انضمام موارد الحاقی محصول را با اطمینان کامل برای رضایت و اطمینان خاطر مشتریان خود ۱۰۰% گارانتی می کند.

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir09

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir04

exhibition-second-oca-fair-milad-tower-tehran-bistac-ir10

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید