آرايشي و بهداشتي

معرفی ویژگی فیس واش ها در وبلاگ بیستک!

Facewash feature-bistac-ir00

معرفی ویژگی فیس واش ها در وبلاگ بیستک!

معرفی ویژگی فیس واش ها؛ خیلی ها مایل هستن برای پاک کردن پوست حتما از پاک کننده ای که نیاز به آبکشی داره استفاده کنن چون حس تمیزی بیشتری بهشون میده و اولین گزینه ای که به ذهنشون میرسه، استفاده از صابونه. اما امروزه عوارض صابون برای پوست، بویژه پوست حساس ثابت شده ست و به هیچ عنوان توصیه نمیشه. علتش هم اینه که صابون PH پوست رو تغییر میده و به سمت قلیا یی شدن میبره و این مسئله باعث از بین رفتن چربی طبیعی پوست، خشکی و کدر شدن اون میشه! علاوه بر این به دلیل مواد شیمیایی قوی بکار رفته در اون ها و همینطور پاک نشدن کامل صابون از روی پوست واکنش های آلرژیک، خشکی و التهاب هم ایجاد میشه. به همین منظور شوینده های جدیدی وارد بازار شدن که در عین تداعی تجربه شستشو با صابون، به پوست آسیب نمی رسونن و باعث خشکی پوست هم نمیشن و از طرف دیگه به راحتی با آب از روی پوست پاک می شن.

فیس واش ها یکی از این دسته محصولات هستن که بخوبی می تونن آرایش، چربی و آلودگی های محیطی رو، بدون اینکه پوست رطوبت طبیعیش رو از دست بده از روی پوست پاک کنن. این نوع پاک کننده ها منافذ پوست رو به خوبی پاکسازی میکنن و نوع آنتی باکتریال اونها برای پوست های چرب و دارای آکنه بسیار مناسبه.

فیس واش چیکار میکنه؟

فیس واش فومی شکل خاصیت آنتی باکتریال و قدرت پاک کنندگی بالایی داره که میتونه بدون ایجاد خشکی و یا آسیب به پوست، به طور عمقی پوست رو از هرگونه آلودگی پاک کنه و منافذ باز پوستی رو هم کاهش بده. استفاده مرتب از این فیس واش علاوه بر جمع کردن منافذ، از ایجاد جوش­های سر سفید و سرسیاه هم جلوگیری میکنه.

با سپاس از : Drkalali

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید