لوازم خانگي

معرفی برند پلار در وبلاگ بیستک !

introducing-polar-brand-bistac-ir00

معرفی برند پلار در وبلاگ بیستک !

 

در میان تمامی برندهایی که در صنعت تولید وسایل خانگی فعالیت دارند در این مقاله وبلاگ بیستک به معرفی برند پلار خواهد پرداخت. هر شرکت معمولا تنوع زیادی در تولیدات خود قرار می دهد تا از این طریق بتواند آمار فروش خود را افزایش دهد. شرکت پلار نیز به این اصل توجه داشته و اکنون شما در میان محصولات پلار می توانید تنوعی از انواع بخار، جاروبرقی، آبگرمکن و… را مشاهده کنید. آنچه که همه ما در زمان خرید وسایل خانگی باید به آن توجه کنیم این است که ما قرار است چندین سال از این وسیله استفاده کرده و در نتیجه باید با بهترین مواد و متریال ساخته شود تا علاوه بر کارایی بالا، ماندگاری و طول عمر زیادی داشته باشند. شما این شرایط ایده آل را در محصولات پلار شاهد خواهید بود.

شرکت پلار با فعالیتی بیش از نیم قرن توانسته نامی ماندگار در صنعت تولید دستگاه‌ های گرمایشی از خود برجای گذارد. این شرکت محصولات متنوعی تولید می ‌کند که کیفیت ساخت بالا و قیمت مقرون به ‌صرفه ‌ای دارند. موفقیت این شرکت ایرانی باعث شده تا بازارهای خارج از ایران را نیز نشانه گرفته و توانسته در آنسوی مرزها نیز نامی شناخته شده داشته باشد.

پلار در حال حاضر همگام با نیاز مشتریان، مدل های متنوعی از آبگرمکن های دیواری، پکیج، و … را تولید و عرضه می کند. باور مشتری گرایی، دیدگاه برنامه محور و استمرار بهره گیری از آخرین فن اوری دنیا ، موجب شده که با گذشت  سال ها از زمان تاسیس، پلار همچنان با شتابی فزاینده حضور داشته باشد. به طوری که کماکان بهترین های دنیار را برای فراهم نمودن رفاه خانواده ها عرضه می کند و محصولاتش در حال حاضر مورد استفاده میلیون ها خانواده ایرانی قرار گرفته است.

از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده ها، علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن ومستمر به مشتریان ضرورت دارد، امروزه پلار با بهره گیری از تجربیات بیش از نیم قرن خدمات رسانی به مشتریان، گسترده ترین شبکه خدمات رسانی را در کشور تجهیز نموده تا مشتریان با آسودگی خاطر از محصولات پلا ر و در شرایط ایمن استفاده نمایند.

برند پلار معتقد است تنها کیفیت و کارایی یک سیستم نمی تواند رمز موفقیت در فروش باشد. تا زمانی که مشتریان شکل ظاهری وسیله را نپسندد، از آن استقبال نکرده و به سراغ برندهای دیگر می روند. همچنین لازم است بدانید که برند پلار در چند سال اخیر، چندین نمایندگی تعمیرات برای محصولات پلار را در شهر های مختلف کشور تاسیس نموده تا از این طریق بتواند از مشتریان و کالاهای خود حمایت نماید. این خدمات کمک می کند تا تعمیرات محصولات پلار با بهترین کیفیت انجام گیرد.

با سپاس از : nestlan

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید