آرايشي و بهداشتي

معرفی اتو مو های آسیب رسان در وبلاگ بیستک !

Barabasnano ST3336 Hair Straightener-bistac-ir07

معرفی اتو مو های آسیب رسان در وبلاگ بیستک !

 

اصولاً از آنجا که هر نوع گرما به طور کلی به مو آسیب می رساند ، تمام اتو موهایی که همه شرکت ها تولید می کنند به انواع مو آسیب می رسانند. حتی رنگ مو ، به مو آسیب می رساند ، بنابراین بهتر این است که بگوییم کدام اتو مو کمترین آسیب را به مو می زند؟ این آسیب به دو عامل بستگی دارد:

گرمای اتو روی مو

چگونگی رسیدن آن گرما به مو

 

  • حداکثر درجه حرارت برای اتو مو ۲۴۰ درجه سانتیگراد است و اگر بیش از این مقدار باشد ، آسیب به مو بسیار افزایش می یابد. البته ما برای حالت دادن به موهای خود حداقل به ۱۷۰ درجه سانتیگراد نیاز داریم و اگر دمای اتو مو کمتر از این مقدار باشد ، در این صورت موها به درستی صاف نمی شوند.

  • چگونگی ورود گرما به مو نیز کاملاً به نوع محل قرار دادن اتو مو بستگی دارد. در بحث انتقال گرما دو عنصر وجود دارد ، یکی جنس المنت در کفی دستگاه است که دستگاه را گرم می کند و دیگری جنس کفی اتو است که گرما را به طور مساوی در همه جا توزیع می کند.

بهترین اتو مو که کمترین آسیب را به مو می زند دستگاهی است که دارای یک کفی کاملاً سرامیکی باشد . پس کفی تورمالین بهترین نوع برای انتقال حرارت می باشد. اتو موهایی که به مو آسیب می رسانند هیچ یک از این موارد بالا را ندارند و کفی های آن از آلومینیوم بدون روکش محافظ ساخته شده است که باعث انتقال سریع و نامتعادلی حرارت به مو می شود.

با سپاس از : anar.market

دیدگاهتان را بنویسید