خودرو

نظافت کامل خودرو با فناوری نانو، بدون یک قطره آب در وبلاگ بیستک!

نظافت کامل خودرو با فناوری نانو، بدون یک قطره آب در وبلاگ بیستک!

نظافت کامل خودرو با فناوری نانو، بدون یک قطره آب؛ نظافت خودرو برای آقایان منظم و ماشین دوست اهمیت زیادی دارد. درخشندگی همیشگی ظاهر خودرو همواره کعبه آمال تولید کنندگان و مصرف کنندگان خودرو بوده و هست. هرچقدر هم که طراحی خارجی یک خودرو زیبا و دقیق باشد، یک خودروی کثیف و یا رنگ و رو رفته هیچ گاه دلنشین نیست. وبلاگ بیستک در این مطلب به راهنمای کامل نظافت خودرو از صفر تا صد پرداخته و از ابزار اسپری تا دستمال مورد نیاز برای نظافت خودرو را پوشش داده است. این مطلب کاربردی را از دست ندهید.

راهنمای کامل نظافت خودرو :

افراد حساس به این موضوع در سال یک یا چند بار خودرو خود را برای اعمال سمباده، واکس و پولش به نقاشی های معتمد خود می سپارند، غافل از اینکه حتی اگر خودرو شما نزد متخصصان این امر باشد نیز در هریک از این جلسات لایه ی نازکی از رویه ی رنگ خودرو را قربانی درخشندگی بیشتر کردید. درخشندگی که تنها چند هفته دوام می آورد. ناگفته نماند که که مسئولیت سمباده، واکس و پولیش تقریباٌ هیچگاه به دست متخصصان سپرده نمی شود و اغلب کم تجربه ترین فرد کارگاه به این کار گمارده می شود.

فن آوری نانو به کمک نظافت خودرو می آید :

فن آوری نانو راه کار جدیدی پیش روی صاحبان خودرو گذاشته است. کارواش های نانو بدون نیاز به آب که مانند واکس روی خودرو به نظر می رسند، رنگ خودرو را از مواد ساینده و جاروهای کارواش های معمول بی نیاز می کنند. شستشوی ماشین با روش های معمول به مرور زمان موجب کدر شدن و به اصطلاح «کچل شدن» رنگ خودرو می شود. این موضوع، شما را ناگزیر از برداشتن لایه ای از رنگ خودرو برای شفاف تر شدن آن می کند. اسپری های کارواش نانو با سطح صیقلی که بر روی خودرو ایجاد می کنند موجب دیر تر کثیف شدن خودرو نیز می شوند و با هر بارش باران خودرو شما نیازی به شستشو پیدا نمی کند.

کارواش نانو :

کارواش های نانو معمولاٌ در پکیج های ۴ تایی به فروش می رسند که هر اسپری کارکرد خاص خودش را دارد. اسپری نانو تمیز کننده بدنه خودرو بدون نیاز به آب و با استفاده از ترکیب ویژه پلیمر های پایه آبی تمامی انواع کثیفی ها را از بدنه خودرو پاک کرده و با ترکیبی از واکس و محافظ های تولید شده با تکنولوژی نانو موجب براق ماندن طولانی مدت تر بدنه ی خودرو شده و با کاهش چسبندگی سطح رنگ خودرو به محافظت از آن در بلند مدت کمک شایانی می کند.

استفاده از اسپری تمیز کننده :

اسپری تمیز کننده شیشه در این پکیج ها  معمولاٌ به دو صورت قابل استفاده هستند. می توانید کل قوطی را با ۲ لیتر آب مخلوط کرده و آن را در محفظه شیشه شو خودرو بریزید. برای شستشوی مستقیم هم این محلول شیشه پاک کن شیشه ای براق و بدون بخار و سایه را تضمین می کند. برای رینگ ها و لاستیک های خودرو یک اسپری مخصوص دیگر لازم است تا علاوه بر براق کردن آنها از ترک خوردن رویه لاستیک در اثر آفتاب جلوگیری کند. تولید کنندگان کارواش های نانو با تکیه بر این فناوری معمولاٌ فکر داخل خودرو شما را هم می کنند و یک اسپری تمیز کننده و محافظ برای در ها، صندلی ها و رویه ی داشبورد که می توانید برای مصارف خانگی نیز از آن استفاده کنید را در اختیارتان می گذارند.

دستمال میکرو فایبر :

Nano Technology car cleaning-bistac-ir02

برای اعمال و استفاده از همه این اسپرهای نیاز به دستمال های مخصوص میکرو فایبر دارید که غالباٌ در پکیج ها گنجانده می شوند. این دستمال ها گرد و غبار را به خود جذب کرده و موجب نفوذ هر چه بیشتر نانو پلیمر ها در سطح می شوند.

نظافت کامل خودرو با فناوری نانو بدون نیاز به آب :

در کنار مزیت بزرگ صرفه جویی در مصرف آب، با استفاده از این مجموعه نه تنها به ماندگاری و براق تر ماندن رنگ خودرو خود کمک می کنید، بلکه از شستن ماشین خود لذت بیشتری می برید. این نوع از نظافت خودرو با توجه به شرایط کنونی، چه از نظر کمبود آب و چه از نظر نیاز به صرفه جویی در مصرف آن روش بسیار کاربردی و مهمی است و اقبال به سمت آن به شدت افزایش یافته است. به شما نیز پیشنهاد می کنیم یکبار از این روش برای نظافت خودروی خود استفاده کنید تا با مزایای استفاده از این روش آشنا شوید.

با سپاس از : blog.bamilo

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید