پوشاك

ضرورت خرید پیش بند نوزاد در وبلاگ بیستک!

need to buy a baby apron-bistac-ir00

ضرورت خرید پیش بند نوزاد

need to buy a baby apron-bistac-ir01

need to buy a baby apron-bistac-ir01

حتما شما مادران عزیز پس از مدتی نگهداری و غذا دادن به نوزاد دلبندتان متوجه شده‌‌اید که خیلی شیطون و بازیگوش هستند و کثیف کاری زیادی دارند، از لباس گرفته تا اطراف، پس باید به فکر خرید پیش بند نوزاد باشید. البته برخی مواقع هم پیش آمده که مادران نارضایتی دارند که باز هم با خرید پیش بند نوزاد مشکل کثیف شدن اطراف کودکشان حل نشده و سردرگم هستند. باید عرض کنیم که اولین دلیل این است که حتما موقع خرید کاملا به نکات خرید آن تسلط نداشته‌‌اند و هم اینکه حداقل فایده‌‌ پیش بند نوزاد این است که مجبور نیستید دائما لباس‌‌های آنها را بشویید.

امروزه اینقدر برندها و طرح‌‌های مختلف و انواع گوناگون به پیش بند نوزاد اضافه شده که خرید را مقداری سخت کرده اما نه تا وقتی که از نکات گفته شده در وبلاگ بیستک استفاده کنید. پس نگران نباشید و به نکاتی که در ادامه خواهید خواند به دقت عمل کنید.

 

نکات خرید پیش بند نوزاد:

need to buy a baby apron-bistac-ir02

need to buy a baby apron-bistac-ir02

برای اینکه خرید رضایت بخشی داشته باشید نکات زیر را فراموش نکنید:

نوع:

یکسری از پیش بندها ساده بوده و آستین نداشته و معمولا هم بیضی شکل هستند و در اندازه‌‌های کوتاه و بلند برای خرید وجود دارند. بیشتر از این نوع هنگام خوردن نوشیدنی استفاده می‌‌ کنند. نوع آستین دار مخصوصا برای مواقعی که در مهمانی هستید و حوصله‌‌ی تعویض لباس ندارید یا موقع غذا خوردن هست و می‌‌خواهید لباس‌‌ها چرب و کثیف نشوند عالی هستند. نوع یکبار مصرف نیز بیشتر برای سفر یا گشت و گذار به بیرون از خانه طراحی شده‌‌اند و غالبا هم روکش ضد آب دارند. نوع لبه یا جیب دار هم بیشتر برای داخل هواپیما یا مسافرت با ماشین مناسب است تا غذا بر روی زمین نیافتد مخصوصا مادرانی که به تمیزی فرش‌‌های داخل خانه هم حساسیت مفرط دارند. نوع دستمال گردن که برای کثیف نشدن لباس کودک در برابر آب دهان او استفاده می‌‌شوند.

قابلیت تا شدن:

در قبلا عنوان کردیم که خرید کیف نوزاد یکی از وسایل ضروری محسوب می‌‌شود اما نمی‌‌توان هر چیزی را با هر فرمی در آن قرار داد که یکی از آنها پیش بند نوزاد است لذا اگر هنگام خرید نوع تاشو را انتخاب نکنید تا خیلی راحت تا شود، قطعا فضای زیادی را اشغال خواهد کرد.

شستشوی راحت:

حتما هنگام خرید به مشخصات شستشوی پیش بند نوزاد دقت کنید. لازم است که نسبت به پودرهای شستشوی دستی یا ماشین لباسشویی کاملا مقاوم باشد تا فرم و رنگ خود را از دست ندهد.

کاملا فیت و مناسب:

بخاطر اینکه کودک هنگام بازی کردن یا غذا و نوشیدنی خوردن شاید با پیش بند نوزاد احساس راحتی نکند قطعا سعی خواهد کرد آن را جدا کند پس لازم است که نوع خریداری شده کاملا محکم و فیت گردن باشد تا به راحتی شل نشود و نتواند آن را باز کند.

جنس:

حتما به علامت‌‌های روی پیش بند نوزاد دقت کنید تا از مواد اولیه‌‌ ضد حساسیت زا برای پوست نوزاد ساخته شده باشد حتی اگر بابت آن قیمت دو برابری پرداخت کنید. ضمن اینکه مطمئن باشید خیلی محکم نبسته باشید و مکانیزم بسته شدن آن با دکمه‌‌ فشاری باشد چرا که در این صورت بهترین جنس نیز پوست را اذیت کرده و احساس خارش درست می‌‌ کنند.

استایل:

در خرید هر وسیله‌‌ ای برای نوزاد باید به استایل و طرح فانتزی آن دقت کنید. پس اگر دوست دارید هنگام غذا دادن به نوزاد کمتر مشکل داشته باشید یا هنگام استفاده از پیش بند نوزاد اذیت نشوید، سعی کنید نوعی را خریداری کنید که طرح‌‌های فانتزی، نقاشی و غیره بر روی آن باشد تا کودک را به خوبی سرگرم کند.

با سپاس از : otag

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید