الكترونيك, تكنولوژي, خبري, ساخت و توليد, ساختمان, صنعت, لوازم خانگي

کولرهای گازی سامسونگ سری جدید( ( good , Better , good1 – وبلاگ بیستک!

Samsung new series coolers-bistac-ir

کولرهای گازی سامسونگ سری جدید؛ موسوم به سه وجهی که با نام های تجاری good , Better , good1 در بازار به فروش می رسد با توجه به حضور تازه شان در بازار از استقبال بالای مشتریان برخوردار شده اند که یکی از دلایل این استقبال طراحی به روز و منحصر به فرد آنها می باشد. علاوه بر آن پرتاب باد بالای این سری از کولر های گازی و امکانات بروز و پیشرفته آن عاملی بر افزایش فروش این سری شده است. در زیر به بررسی و تفاوت سری های مختلف کولرهای گازی جدید سامسونگ می پردازیم:

سری Good :

این سری دارای طراحی سه وجهی است که نیمی از پنل داخلی آن براق و نیمی دیگر مات می باشد ، سری good در سه سایز ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ Btu/h و به صورت سرمایش تنها و سرمایش و گرمایش تولید می شود. این سری دارای امکانات کامل می باشد اما سیستم دکتر ویروس و swing چپ و راست را ندارد.  انتهای کد این سری FS می باشد.

سری Better :

این سری دارای طراحی سه وجهی است که تمام پنل آن براق می باشد ، سری better  در سه سایز ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ Btu/h  و به صورت سرمایش تنها و سرمایش گرمایش تولید می گردد. این سری کاملترین سری می باشد که دارای امکاناتی از قبیل سیستم دکتر ویروس  که توانایی از بین بردن ۹۹% باکتری ها و یون های مضر داخل هوا را می باشد ، سیستم swing  چپ و راست که به صورت اتوماتیک می تواند جهت هوا را به صورت چپ راست تغییر دهد ، سیستم تشخیص حضور فرد که باعث مصرف کمتر و سرمایش ملایم تر در زمانی که شخصی در محیط حضور ندارد و …. این سری با کد SD خاتمه می یابد.

سری Good1 :

این سری تنها سری اینورتر کولرگازی سامسونگ می باشد که دارای رده انرژی A می باشد. این سری در سه سایز ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰   Btu/h  و به صورت فقط سرمایش و گرمایش تولید می گردد که دارای امکانات رفاهی کامل می باشد و بسیار کم مصرف و ایده آل برای منازل  مسکونی و دفاتر اداری می باشد. این سری با کد HSS  پایان می یابد.

با سپاس از : Damanama

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید