الكترونيك, تكنولوژي, خبري, رايانه, صنايع نظامي, صنعت

تامین امنیت کودک با ردیاب جی پی اس – وبلاگ بیستک!

تامین امنیت کودک با ردیاب جی پی اس؛ کنترل کودکان امروزه تبدیل به یک دغدغه فکری برای والدین شده است. امروزه به دلیل نداشتن حوصله و بد بودن وضعیت اقتصادی خانواده ها پدر و مادر مجبور هستند هر دو کار کنند. با شاغل بودن والدین نگرانی هایی بابت گم شدن کودکان و حتی ربوده شدن آنها بوجود می آید.

راه حل چیست؟ تنها راه حل مقابله با این مشکلات استفاده از ردیاب می باشد. با استفاده از تکنولوژی جی پی  اس  امنیت کودکان فراهم می شود و شما نگرانی بابت گم شدن یا ربوده شدن کودکان خود ندارید؛ زیرا سریعا می توانید با نگاه کردن به گوشی و نقشه جی پی اس از موقعیت آنها مطلع شوید.

تامین امنیت کودک با ردیاب جی پی اس چگونه بر قرار می شود؟

تکنولوژی جی پی اس به ما این امکان را می دهد که از موقعیت دقیق خودرو، حیوانات، اشیا و افراد مطلع شویم. حال یکی از وسایلی که به صورت ردیاب جی پی اس برای ردیابی آنلاین کودکان استفاده می شود به صورت ساعت مچی می باشد. با بستن ساعت مچی مجهز به ردیاب جی پی اس، قادر خواهید بود به صورت آنلاین از موقعیت کودکان خود مطلع شوید و حتی در هنگام اعلان خطر سریعا می توانید هشدارهایی مبتنی بر گم شدن فرزندانتان دریافت کنید.

( انواع ردیاب جی پی اس برای کودکان )

شما می توانید با گذاشتن ردیاب آهنربایی داخل کوله پشتی فرزندان خود از موقعیت دقیق کودکان خود مطلع شوید.

ردیاب جی پی اس در ساعت مچی قابلیت استفاده همزمان از ساعت و تاریخ و ردیابی آنلاین را می دهد و حتی به کودکان شما این امکان می دهد که با فشردن دکمه با شما تماس بگیرند.

در برخی از شرکت ها اقدام به ساخت ردیاب های کوچک و در شکل شمایل چشم عروسک کرده اند که علاوه بر ردیابی آنلاین قابلیت ضبط تصاویر را می دهد که این مورد برای اطلاع از رفتارهایی که پرستاران با کودکان شما دارند مناسب است.

کفش هوشمند،که هزینه به مراتب بیشتری طلب می کند.

با سپاس از : radyabkhodro

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید