تفريحي

بهترین و ارزانترین زمان سفر به جزیره کیش در وبلاگ بیستک!

 

بهترین و ارزانترین زمان سفر به جزیره کیش چه فصلی است؟

The cheapest time to travel to Kish Island-bistac-ir01

بهترین و ارزانترین زمان سفر به جزیره کیش چه فصلی است؛ تا انتهای این مطلب را بخوانید تا به جواب این سوال‌ها برسید و در بهترین زمان به این جزیره مرجانی در خلیج فارس سفر کنید.

کیش یکی از شناخته‌ شده‌ ترین مقصدهای سفر و گردشگری در ایران است و به دلیل جاذبه‌ های دیدنی زیادی که دارد گردشگران زیادی در همه روزهای سال به آن سفر می‌ کنند. اما سفر به کیش با توجه به هزینه‌ های زیاد مثل اجاره هتل یا هتل آپارتمان، غذا، رفت‌ و‌آمد، خرید و تفریحات داخل جزیره کار راحتی نیست. با این وجود زمان‌ هایی در طول سال وجود دارد که می‌ توانید با برنامه‌ ریزی به این منطقه دیدنی سفر کنید و هزینه‌ هایتان کمتر شود.

کدام ماه‌ برای سفر به کیش بهتر است؟

اگر می‌ خواهید زمانی به کیش سفر کنید که خبری از شلوغی و هیاهوی مسافرها نباشد و سفرتان هم به ‌صرفه‌ تر باشد، ماه اسفند را برای سفرتان انتخاب کنید. در این ماه جزیره علاوه ‌بر خلوت و ارزان بودن آب‌ و‌هوای خوبی هم دارد و می‌ توانید با خیال آسوده به پاساژ گردی در کیش بپردازید و از خریدتان لذت ببرید.  در اسفند ماه هتل‌ها و اقامتگاه‌های دیگر کیش خلوت‌ ترند و بسیاری از ایرانی‌ها مشغول کارهای خانه تکانی قبل از نوروزهستند. در همین روزهاست که هزینه‌ های اقامت، قیمت خیلی کمتری دارند و سفرتان کم خرج‌ تر می‌شود.

فصلی که فصل سفر نیست!

در پاییز و زمستان بسیاری از خانواده‌ های ایرانی مشغول درس و تحصیل فرزندانشان‌ هستند و حجم سفرهای خانوادگی و دوستانه خیلی کم می‌شود. در این فصل‌ها هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی کاهش قیمت زیادی در اجاره اتاق‌ها یا بلیط‌ هایشان دارند. همچنین در این فصل‌ها آب‌ و‌هوای کیش دلچسب‌ تر از هر زمان دیگری است و علاوه‌ بر بازارها، هواپیمایی و هتل‌ها، پلاژهای تفریح‌های آبی هم تخفیف‌های خوبی دارند و می توانید سفر پر نشاطی داشته باشید.

فصل تخفیف‌ های کیش!

هوای جزیره کیش در فصل تابستان به شدت گرم و شرجی است اما با این حال افراد زیادی به این جزیره سفر می‌کنند. دلیل آن هم برگزاری جشنواره‌ها و فستیوال‌های مختلف است که اقامتگاه‌ها و بازارها تخفیف‌های خوبی برای خدمات شان در نظر می‌ گیرند. یکی دیگر از بهترین فصل‌های سفر به کیش بعد از تعطیلات نوروز است که مسافرها به شهرهایشان برگشته‌ اند و جزیره در آرامش و سکوت است. در این زمان هزینه‌ها هم خیلی کمتر می‌شود و می ‌توانید به راحتی به دیدن همه جاذبه ‌های گردشگری کیش بروید و سفری به‌ یاد‌ماندنی بسازید.

روزهای ارزان در کیش!

به جز ماه‌هایی که سفر کیش کم‌ هزینه ‌تر است روزهایی هم هستند که سفر در آن‌ها ارزان‌ تر از بقیه روزهاست. روزهای غیر تعطیل و وسط هفته از بهترین زمان‌های سفر به این جزیره‌ اند خصوصا اگر در ماه‌های ارزان هم باشند. فراموش نکنید در روزهای چهارشنبه و شنبه بلیط هواپیما گران‌ تر از بقیه روزهاست.

هزینه غذا در کیش؟

هزینه غذا در کیش یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های گردشگران است چون نسبت به همه شهرهای ایران گران‌ تر است. قیمت غذا در هیچ‌ کدام از زمان‌های سفر تغییری نمی کند شاید در بعضی از روزها کمتر شود اما تغییر محسوسی ندارد.

با سپاس از : otaghak

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید