پوشاك

انواع گن زنانه در وبلاگ بیستک!

Types of feminine gang-bistac-ir00

انواع گن زنانه؛ در این بخش راجع به انواع گن زنانه صحبت می کنیم و انواع مختلف گن های زنانه را به همراه کاربرد آنها به شما معرفی می کنیم. اول از این جا شروع کنیم که وظیفه و کاربرد اصلی گن ها چیست؟ در پاسخ باید بگوییم، گن ها فرم دهنده هستند. گن با وارد کردن فشار به یک ناحیه خاص از بدن، به مرور زمان سبب می شود تا آن ناحیه به شکل و فرم دلخواه درآید. البته وظیفه اصلی گن ها لاغری و کاهش وزن نیست.

گن ها چه کاری انجام می دهند؟

اگر شما از گن استفاده کنید اما رژیم غذایی نداشته باشید و ورزش های چربی سوز را هم انجام ندهید، گن عملا کاربرد چشم گیری ندارد. مثلا: گن های لاغری شکم و پهلو با وارد کردن فشاری خاص و دائمی به این قسمت های بدن موجب کاهش اشتها می شود و در نتیجه شما کمتر غذا می خورید و وقتی کم غذا بخورید چاق نیز نمی شوید. پس: گن ها به لاغری و فرم دهی کمک می کنند اما لاغر کننده اصلی نیستند.

آشنایی با گن های مختلف زنانه :

این گن ها انواع مختلفی دارند و هر کدام برای قسمت مشخصی از بدن کاربرد دارند برای مثال می توانیم: گن های لاغری شکم و پهلو، گن های لاغری ران ها، باسن و… را نام ببریم. همان طور که در ابتدا گفتیم گن های لاغری بدون ورزش و رژیم فایده چندانی ندارند، این گن ها نیز به شرطی کاربردی هستند که شما به هنگام استفاده از آنها فعالیت داشته باشید.

گن زنانه لاغری ( ساعت شنی) :

گن های لاغری حرارت بدن را در قسمت خاصی حبس می کنند، بدن در اثر فعالیت و ورزش دائما شروع به تعریق می کند و به مرور زمان چربی های اضافی در این نواحی مشخص کمتر و کمتر می شوند و بدن با فرم گن شما هماهنگ شده و اندام شما لاغر می شوند.

Types of feminine gang-bistac-ir03

Types of feminine gang-bistac-ir03

گن های بعد از عمل جراحی :

این نوع گن ها را در روزهای آغازین پس از عمل های جراحی می پوشند، این گن ها نقاطی که تحت عمل قرار گرفتند و بخیه زده شده اند را محکم و ثابت نگه می دارند و هم چنین تا حدود زیادی مانع از خونریزی در این نواحی می شوند.

Types of feminine gang-bistac-ir01

Types of feminine gang-bistac-ir01

تصویر بالا مربوط می شود به عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی که طی آن چربی های شکم را خارج می کنند. و این گن مخصوص استفاده پس از این عمل می باشد.

گن های بارداری :

این نوع از گن ها مخصوص دوران بارداری می باشند، کاربرد این گن ها به این گونه است که با پشتیبانی از نواحی تحتانی بدن موجب کاهش دردهای اندام تحتانی می شوند و هم چنین این گن ها، با ایجاد فشار مناسب در ناحیه شکم و پهلو از ترک خوردگی در زمان بعد از زایمان در نواحی شکم و پهلو جلوگیری می کنند.

Types of feminine gang-bistac-ir02

Types of feminine gang-bistac-ir02

در انتخاب گن باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در خرید انواع گن ها در قدم اول به قدرت پوشانندگی دقت کنید و هم چنین این مورد را هم در نظر بگیرید که گن نباید ظاهر شما را خراب کند و یا بد نشان بدهد. بخش های فلزی گن مثل ( قزن ) می بایست ضد زنگ باشند، زیرا بعد از شست و شوی گن بخش های فلزی دچار اکسایش و زنگ زدگی نشوند. و در مورد آخر: به دوخت گن توجه کنید، زیرا که دوخت خوب و منظم نشان دهنده کیفیت محصول است، قسمت هایی که به هم دوخت خورده اند را کمی بکشید و کیفیت دوخت را تخمین بزنید.

با سپاس از : nclebas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید