پوشاك

انواع شورت مردانه تحریک کننده در وبلاگ بیستک!

types of male stimulant shorts-bistac-ir00

انواع شورت مردانه تحریک کننده، شاید تصور کنید فقط خانم ها باید از لباس زیر های زیبا استفاده کنند و همیشه آراسته باشند , اما آراستگی ظاهری و پوشش زیبا و پاکیزه شامل آقایان نیز می شود. تا چند سال قبل انواع لباس زیر زنانه تحریک کننده در بازار موجود بود اما امروز علاوه بر لباس زیر زنانه لباس زیر های مردانه فانتزی و زیبا با مدل های گوناگون و جالب به بازار آمده اند و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته اند . در این مطلب شما را با انواع شورت مردانه تحریک کننده و در اصل همان شورت مردانه فانتزی آشنا خواهیم کرد. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید!

شورت لامبادا مردانه :

یکی از زیباترین و جذابترین شورت های مردانه ، شورت لامبادا مردانه می باشد.این شورت ها مانند شورت های لامبادای زنانه طرفداران زیادی دارد. برای اینکه همسر خود را شگفت انگیز کنید خرید یکی از این شورت های زیبا را به شما پیشنهاد می دهیم. جنس شورت های لامبادا مردانه بیشتر چرم می باشد و این جنس شورت کیفیت بیشتر و همچنین زیبایی بیشتری در پای مردان دارد.

types of male stimulant shorts-bistac-ir01

types of male stimulant shorts-bistac-ir01

شورت مردانه عروسکی :

این شورت های فانتزی دارای طرح های زیبا مانند شکل خرطوم فیل و یا مار و … هستند. این شورت ها اکثرا فری سایز بوده و از سایز M تا Xl میتوانید از این شورت ها استفاده کنید.این شورت های محرک جنسی ( لباس زیر فانتزی مردانه ) شب زیبایی برای شما و همسراتان رفم خواهد زد.

types of male stimulant shorts-bistac-ir02

types of male stimulant shorts-bistac-ir02

شورت مردانه توری :

این شورت های مردانه هم به صورت لامبادا و غیر لامبادایی وجود دارد. ویژگی این تیپ شورت ها توری بکار رفته در جلو و یا پشت شورت می باشد.این شورت ها جذابیت و زیبایی و تن پوش خوبی دارند و مطمئنا با پوشیدن این شورت، لحظاتی خوش و تن پوشی جذاب را تجربه خواهید نمود!

types of male stimulant shorts-bistac-ir03

types of male stimulant shorts-bistac-ir03

با سپاس از : nclebas

دیدگاهتان را بنویسید