پوشاك

انواع سوتین زنانه که همه خانم ها باید داشته باشند در وبلاگ بیستک!

Types women's bikini - bistac-ir00

انواع سوتین زنانه که همه خانم ها باید داشته باشند؛ یکی از نمادهای زیبایی زن داشتن سینه هایی طبیعی و متناسب با فیزیک جسمی است. امروزه توجه به زیبایی ظاهر باعث سوق داده شدن  به سمت استفاده از انواع سوتین زنانه شده است . همیشه اولین انتخاب سوتین خانم ها یک سوتین ساده و سبک است اما هر چقدر سن یک خانم بالا تر می رود سبک انتخاب لباس زیر وی نیز تغییر کرده و به لباس های زیر متفاوتی نیاز پیدا می کند. شاید میلیون ها چیز دیگر وجود داشته باشد که شما تمایل داشته باشید پولتان را صرف آن کنید اما لازم است بدانید سرمایه گذاری بر روی لباس زیر می تواند ظاهر ما را جالب تر از همیشه کرده و به اندازه یک عمل جراحی و پروتز بر زیبایی سینه هایمان بیافزاید.

سوتین لیزری  :

این مدل سوتین ها به دلیل بدون درز بودن مناسب استفاده در زیر هر لباسی است. پوشیدن رنگ بدن این مدل از سوتین تقریبا هیچ و خط و اثری در زیر لباس ها نمی گذارد. بعضی از خانم ها علاقمندند تا از رنگ سفید استفاده کنند. سوتین سفید از زیر بعضی از لباس ها سایه می اندازد اما سوتین رنگ بدن، آن هم بدون درز، هرگز از زیر لباس پیدا نیست.

Types women's bikini - bistac-ir01

Types women’s bikini – bistac-ir01

نیم تنه های کاپ دار :

آنچه یک خانم شیک پوش هنگام ورزش کردن نیاز د ارد یک نیم تنه کاپ دار است تا بتواند یک نگهدارنده قوی برای سینه ها باشد و به این وسیله سینه ها حرکت کمتری کرده و از بروز درد در این نواحی جلوگیری کنند. هنگام ورزش نیم تنه های کاپ دار به تن کنید زیرا هم بدون تسمه و راحت است و هم حمایت لازم از قفسه سینه و خود سینه ها می کند. برخی از مدل های بدون کاپ هستند اما به پیشنهاد ما مدل های کاپ دار از مدل های ساده آن بهترهستند.

Types women's bikini - bistac-ir02

Types women’s bikini – bistac-ir02

سوتین دکلته  :
یکی از دغدغه خانم ها در مهمانی پیدا بودن بند سوتین از زیر لباس های یقه باز و یا دکلته است. این لباس ها نیازمند استفاده از سوتین دکلته بدون بند هستند. این سوتین ها در عین این که بند ندارد سینه ها را مانند زمانی نگه می دارد که یک سوتین کامل و با بند تن دارید.

Types women's bikini - bistac-ir03

Types women’s bikini – bistac-ir03

سوتین های نخی  :
برای تعطیلات و مسافرت های طولانی پوشیدن این لباس زیر بسیار مناسب است و هرگز شما را خسته نمی کند جنس این لباس ها نیز اکثرا نخی است تا راحتی بیشتری را تجربه کنید.

Types women's bikini - bistac-ir04

Types women’s bikini – bistac-ir04

سوتین  U شکل :
برای پوشیدن لباس های یقه باز و هفت نیازمند استفاده از این مدل سوتین هستید. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید این مدل سوتین یک تکه برش اضافه به شکل U در قسمت یقه داشته تا از زیر لباس هایی که یقه بسیار بازی دارند مشخص نباشد .

سوتین ها ی فانتزی  :
داشتن انواع مختلفی از این نوع سوتین ها بسیار لازم است و سبک و سلیقه شما را نشان می دهد. این مدل سوتین دکوراسیون ظاهر شماست و برای پوشیدن زیر لباس ها معمولی و روزانه مناسب است.

Types women's bikini - bistac-ir05

Types women’s bikini – bistac-ir05

با سپاس از : nclebas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید