اجتماعي, خبري, سياسي, سينمائي, هنري

وودی آلن : دوران گذار در آمریکا (ریاست جمهوری ترامپ)، دوران هرج و مرج – وبلاگ بیستک!

فیلمساز برنده جایزه اسکار که ترامپ را در سال ۱۹۹۸ در یک کمدی با عنوان ( سلبرتی ) کارگردانی کرده بود، اعلام کرد ریاست جمهوری ترامپ دوران هرج و مرج است.

وودی آلن در مصاحبه ای که با بی بی سی انجام داد با پرداختن به ریاست جمهوری ترامپ گفت: هنوز هم نمی دانم چرا ترامپ خواست این شغل را به دست بیاورد. هرگز فکر نکردم اینجا جایگاه او باشد. وی افزود: هرگز برای من ثابت نشد که او برنده انتخابات ریاست جمهوری می شود یا این که حتی ممکن است به مسایل سیاسی علاقه داشته باشد. هرگز اشار ه ای به این مساله نکرده بود.

کارگردان ( آنی هال ) در ادامه گفت: در حال حاضر ما در یک وضعیت هرج و مرج به سرمی بریم. ما در پایتخت مان با هرج و مرج روبه رو هستیم. دولت کارش را درست انجام نمی دهد و عملکرد آن درست نیست. در جریان حضور ترامپ در برنامه تلویزیونی ) سلبریتی ) او به عنوان یک تاجر ظاهر شده که قصد دارد کلیسای سن پاتریک نیویورک را بخرد و آن را نابود کند تا بتواند یک ساختمان خیلی خیلی بلند و زیبا بسازد. این کلیسا چند بلوک با برج ترامپ فاصله دارد. ترامپ در فیلم های دیگری هم ظاهر شده که ( تنها در خانه ) ، ( ۲ زولندر ) و ( شاهزاده تازه بل ایر ) از جمله آنها هستند.

با سپاس از : خبر نامه زامیاد

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید