لوازم خانگي

ویژگی های منحصر بفرد ماشین ظرف ‌شویی D164 سامسونگ – وبلاگ بیستک!

Samsung D164 dishwasher-bistac-ir00

Samsung D164 dishwasher-bistac-ir01

ویژگی های منحصر بفرد ماشین ظرف ‌شویی D164 سامسونگ؛ ماشین ظرف ‌شویی D164 سامسونگ در دسته‌ ظرف‌شویی‌های مبله قرار می‌گیرد. این دستگاه با ظرفیتی ۱۴ نفره مناسب خانواده‌های متوسط تا پرجمعیت است. سامسونگ با به ‌کارگیری تکنولوژی ساخت پیشرفته‌ خود در این محصول، توانسته است دستگاهی کم‌ مصرف و کم‌ صدا را تولید کند. این ماشین ظرف‌شویی در زمان کارکردن، صدایی در حدود ۳۸ دسی ‌بل تولید می‌کند و کارکرد آن به هیچ وجه برای گوش آزاردهنده نیست. این دستگاه در دو رنگ سفید و نقره‌ای تولید شده و با توجه به رنگ‌های خنثی خود به آسانی با دکوراسیون‌های مختلف هماهنگ می‌شود.

Samsung D164 dishwasher-bistac-ir02

Samsung D164 dishwasher-bistac-ir02

حتما برایتان پیش آمده که بعد از اتمام کار دستگاه ظرف‌شویی حواستان نباشد که بلافاصله درِ دستگاه را باز کنید یا چند ساعت بعد متوجه موضوع شوید. در این مواقع ظرف‌ها مدتی داخل دستگاه خیس می‌مانند و فرآیند خشک ‌شدنشان به تعویق می‌افتد. سامسونگ با در نظرگرفتن یک راه‌ حل ساده و کاربردی به حل این مشکل پرداخته است. در پایان چرخه‌ شست ‌وشو درِ دستگاه به ‌طور اتوماتیک باز می‌شود و بخار داخلی خارج شده و جریان هوا داخل محفظه‌ آن برقرار می‌شود. به ‌این‌ترتیب ظرف‌ها خیلی سریع و تا ۳۵ درصد زودتر خشک می‌شوند.

فناوری Water Wall :

سامسونگ در طراحی ظرف ‌شویی جدید خود هوشمندی زیادی به خرج داده است. دو بازوی آب‌ پاش قدرتمند این مدل به صورت خطی طراحی شده‌اند. این در حالی است که در بیشتر ظرف ‌شویی‌های قبلی شاهد حالت چرخشی برای بازوهای آب ‌پاش بودیم. بازوهای خطی دستگاه D164 فضای داخلی دستگاه را به طور کامل پوشش می‌دهند و می‌توانند با پوشش کامل ظروف، شست ‌وشویی با کیفیت و کامل را انجام دهند.

شست ‌و شوی دقیق ‌تر :

سامسونگ با معرفی سیستم Zone Booster راه‌ حل جدید و جذابی برای شستن ظروف کثیف ‌تر ارائه کرده است. کافی است بشقاب و کاسه‌های چرب و کثیف ‌تر را در یک سمت و ظروف تمیزتر مثل لیوان‌ها را در سمت دیگر قرار دهید. بعد از آن کافی است به دستگاه هوشمند خود اعلام کنید ظروف کثیف در کدام بخش قرار گرفته‌ اند. امکان انتخاب در سه حالت قفسه‌ پایین، سمت چپ یا سمت راست دستگاه وجود دارد. ماشین ظرف‌شویی شما بخش مخصوص ظروف کثیف ‌تر را با شدت و قدرت بیشتری می‌شوید و در عین حال به ظروف کمتر کثیف فشاری وارد نمی‌ کند.

Samsung D164 dishwasher-bistac-ir03

Samsung D164 dishwasher-bistac-ir03

شست‌ و شوی سریع :

همیشه نمی‌توانیم برای کامل ‌شدن چرخه‌ شست ‌وشوی ماشین صبر کنیم و شاید حتی گاهی اوقات به علت این محدودیت عطای استفاده از ماشین ظرف ‌شویی را به لقایش ببخشیم و ظروف را به ‌صورت دستی بشوییم. در ماشین ظرف‌شویی  D164  سامسونگ با برخورداری از برنامه‌ شست‌وشوی  Daily 55 Cycle، این امکان را داده که سریع‌تر از حالت معمول ظروف را بشویید و خشک کنید. این برنامه برای شست‌وشوی ظروف با حجم کم یا ظروف نه‌ چندان کثیف ایده آل است و می‌تواند در زمانی کوتاه نتیجه‌ دلخواه را به شما بدهد.

مصرف انرژی :

این ماشین ظرف‌ شویی سامسونگ توانسته براساس استانداردهای انرژی اتحادیه اروپا رتبه A++ را کسب کند. این رده ‌بندی میزان انرژی مصرفی نسبت به عملکرد را می‌سنجد و بر اساس آن کالاهای بهینه در زمینه مصرف انرژی در رده A++ جای می‌گیرد که این محصول نیز در رده سقف مصرف بهینه انرژی قرار دارد. در واقع این ماشین ظرف ‌شویی مصرف انرژی بهینه‌ ای دارد که باعث می‌شود تا برق مصرفی کل خانه نیز کمتر شود و بتوان میزان صرفه ‌جویی بیشتری در مصرف برق داشت.

با سپاس از  : دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید