تنوع نام مدل های لباس های زیر زنانه در وبلاگ بیستک!


تنوع نام مدل های لباس های زیر زنانه در وبلاگ بیستک!

Variety of names of lingerie models

 تنوع نام مدل های لباس های زیر زنانه؛انواع لباس های زیر زنانه شامل مدل های مختلف شورت ، انواع سوتین و مدل های مختلف مایو و همچنین جوراب ها می باشند. به لباس زیر زنانه در انگلیسی لینجری گفته می شود. لینجری در اصل به زبان فرانسه تعلق داشته و در آن زبان، به طور کلی به معنای لباس زیر (مردانه و زنانه) می‌باشد. در این مطلب شما را با اسم لباس های زیر زنانه و مدل های مختلف آشنا خواهیم کرد و برای شما عکس های مختلفی قرار می دهیم.

انواع شورت زنانه :

اولین لباس زیری که هر شخصی بر تن می کند شورت می باشد. مردان و زنان مدل های مختلف شورت را بر تن می کنند. ولی به طور کلی شورت های مردانه و زنانه از نظر ظاهری به شورت اسلیپ ، شورت پادار ، شورت توری ، شورت لامبادا تقسیم بندی می شوند که در زیر عکس هایی برای شما قرار داده ایم.

Variety of names of lingerie models-bistac-ir01

Variety of names of lingerie models-bistac-ir02

Variety of names of lingerie models-bistac-ir03

Variety of names of lingerie models-bistac-ir04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع سوتین زنانه :

سوتین ها مدل ها و تنوع های گوناگون دارند. خانم ها در طول دوران زندگی خود انواع سوتین را می پوشند و امتحان می کنند . اما به صورت کلی سوتین بدون درز ، سوتین اسپرت ، سوتین دکلته ، سوتین جلو باز ، سوتین نامرئی ، سوتین بدون بند جز انواع سوتین های زنانه می باشد. برای نمونه مدل های زیر را برای شما در این مطلب قرار داده یم.

Variety of names of lingerie models-bistac-ir05

Variety of names of lingerie models-bistac-ir06

Variety of names of lingerie models-bistac-ir07

Variety of names of lingerie models-bistac-ir08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع جوراب زنانه :

جوراب های زنانه و دخترانه سه مدل مختلف دارد. جوراب کوتاه ، جوراب ها با طول متوسط و جوراب های بلند سه مدل جورابی می باشند که خانم ها می پوشند. می توان جوراب ها را نیز به دوسته کلی معمولی و فانتزی تقسیم کرد.

انواع مایو زنانه :

مایوهای زنانه طرح ها و مدل ها مختلف دارد اما به صورت کلی  مایوهای زنانه بر چهار مدل یک‌ تکه (یا سرهمی)، دوتکه (در دو نوع بیکینی و تانکینی)، سه ‌تکه و اسلامی است.

مایوی ساده یا یک ‌تکه از جلو شرمگاه تا بالای سینه را می‌ پوشاند و مایو های دو تیکه مشابه ست های لباس زیر می باشد و تکه‌ ای از آن شرمگاه را پوشانده و قسمت دیگر سینه‌ ها را می‌ پوشاند. برای شما در زیر عکس مایو های مختلف را قرار داده ایم.

Variety of names of lingerie models-bistac-ir09

Variety of names of lingerie models-bistac-ir10

Variety of names of lingerie models-bistac-ir11

Variety of names of lingerie models-bistac-ir12

Variety of names of lingerie models-bistac-ir13

Variety of names of lingerie models-bistac-ir14

با سپاس از : nclebas.ir

دوازدهمین کشف ومعرفی استعدادهای بیستکی – کسب مدال نقره – مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری هاى کانادا ۲۰۱۸ : مهندس فرهاد بزمی

دوازدهمین کشف ومعرفی استعدادهای بیستکی – کسب مدال نقره – مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری هاى کانادا ۲۰۱۸ : مهندس فرهاد بزمی

Canadian World Invention and Innovation Competition-2018-bistac-ir01

سومین دوره مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری کانادا با شعار “هرکسی می تواند مخترع باشد” با حضور ۴۲ کشور جهان از جمله ایران، آلمان، روسیه، کره، رومانی، ترکیه در شهر تورنتو کانادا برگزار شد.

در این دوره از مسابقات بیش از ۳۲۲ اختراع( رویداد علمی) از سراسر دنیا به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که در بخش خودرو و حمل و نقل، مهندس فرهاد بزمی به عنوان نماینده ایران توانست برای چهارمین بار در سطح بین المللی با ارائه طرح” ارتقای ایمنی خودرو با سیستم هوشمند برگشت سوخت به هنگام تصادفات” مدال نقره را کسب کند.

این سیستم بصورت هوشمند تصادف را پیش از وقوع تشخیص داده و با تزریق ماده ای در مسیرهای سوخت رسانی علاوه بر تخلیه بخشی از سوخت به مخزن و پس از تر کیب با بنزین باقیمانده در مدار، باعث اطفاء حریق احتمالی هم خواهد شد. ضمنا در این طرح با تغییر ساختار مخزن سوخت به صورت شش وجهی های لانه زنبوری از فاکتور های ایجاد احتراق کاسته می شود.

سومین دوره همایش بین المللی اختراعات کشور کانادا تورنتو ( iCAN۲۰۱۸ ) توسط انجمن بین المللی نو آوری و مهار تهای پیشرفته شهر تورنتو و با حمایت فدراسیون بین المللی مخترعان و انجمن ( IFIA )وانجمن جهانی مالکیت معنوی ( WIIP A ) برگزار شد.

بهترین و ارزانترین زمان سفر به جزیره کیش در وبلاگ بیستک!

 

بهترین و ارزانترین زمان سفر به جزیره کیش چه فصلی است؟

The cheapest time to travel to Kish Island-bistac-ir01

بهترین و ارزانترین زمان سفر به جزیره کیش چه فصلی است؛ تا انتهای این مطلب را بخوانید تا به جواب این سوال‌ها برسید و در بهترین زمان به این جزیره مرجانی در خلیج فارس سفر کنید.

کیش یکی از شناخته‌ شده‌ ترین مقصدهای سفر و گردشگری در ایران است و به دلیل جاذبه‌ های دیدنی زیادی که دارد گردشگران زیادی در همه روزهای سال به آن سفر می‌ کنند. اما سفر به کیش با توجه به هزینه‌ های زیاد مثل اجاره هتل یا هتل آپارتمان، غذا، رفت‌ و‌آمد، خرید و تفریحات داخل جزیره کار راحتی نیست. با این وجود زمان‌ هایی در طول سال وجود دارد که می‌ توانید با برنامه‌ ریزی به این منطقه دیدنی سفر کنید و هزینه‌ هایتان کمتر شود.

کدام ماه‌ برای سفر به کیش بهتر است؟

اگر می‌ خواهید زمانی به کیش سفر کنید که خبری از شلوغی و هیاهوی مسافرها نباشد و سفرتان هم به ‌صرفه‌ تر باشد، ماه اسفند را برای سفرتان انتخاب کنید. در این ماه جزیره علاوه ‌بر خلوت و ارزان بودن آب‌ و‌هوای خوبی هم دارد و می‌ توانید با خیال آسوده به پاساژ گردی در کیش بپردازید و از خریدتان لذت ببرید.  در اسفند ماه هتل‌ها و اقامتگاه‌های دیگر کیش خلوت‌ ترند و بسیاری از ایرانی‌ها مشغول کارهای خانه تکانی قبل از نوروزهستند. در همین روزهاست که هزینه‌ های اقامت، قیمت خیلی کمتری دارند و سفرتان کم خرج‌ تر می‌شود.

فصلی که فصل سفر نیست!

در پاییز و زمستان بسیاری از خانواده‌ های ایرانی مشغول درس و تحصیل فرزندانشان‌ هستند و حجم سفرهای خانوادگی و دوستانه خیلی کم می‌شود. در این فصل‌ها هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی کاهش قیمت زیادی در اجاره اتاق‌ها یا بلیط‌ هایشان دارند. همچنین در این فصل‌ها آب‌ و‌هوای کیش دلچسب‌ تر از هر زمان دیگری است و علاوه‌ بر بازارها، هواپیمایی و هتل‌ها، پلاژهای تفریح‌های آبی هم تخفیف‌های خوبی دارند و می توانید سفر پر نشاطی داشته باشید.

فصل تخفیف‌ های کیش!

هوای جزیره کیش در فصل تابستان به شدت گرم و شرجی است اما با این حال افراد زیادی به این جزیره سفر می‌کنند. دلیل آن هم برگزاری جشنواره‌ها و فستیوال‌های مختلف است که اقامتگاه‌ها و بازارها تخفیف‌های خوبی برای خدمات شان در نظر می‌ گیرند. یکی دیگر از بهترین فصل‌های سفر به کیش بعد از تعطیلات نوروز است که مسافرها به شهرهایشان برگشته‌ اند و جزیره در آرامش و سکوت است. در این زمان هزینه‌ها هم خیلی کمتر می‌شود و می ‌توانید به راحتی به دیدن همه جاذبه ‌های گردشگری کیش بروید و سفری به‌ یاد‌ماندنی بسازید.

روزهای ارزان در کیش!

به جز ماه‌هایی که سفر کیش کم‌ هزینه ‌تر است روزهایی هم هستند که سفر در آن‌ها ارزان‌ تر از بقیه روزهاست. روزهای غیر تعطیل و وسط هفته از بهترین زمان‌های سفر به این جزیره‌ اند خصوصا اگر در ماه‌های ارزان هم باشند. فراموش نکنید در روزهای چهارشنبه و شنبه بلیط هواپیما گران‌ تر از بقیه روزهاست.

هزینه غذا در کیش؟

هزینه غذا در کیش یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های گردشگران است چون نسبت به همه شهرهای ایران گران‌ تر است. قیمت غذا در هیچ‌ کدام از زمان‌های سفر تغییری نمی کند شاید در بعضی از روزها کمتر شود اما تغییر محسوسی ندارد.

با سپاس از : otaghak

روکش تفلون گیاهی یا سیزنینگ کردن ظروف ساج یا ووک در وبلاگ بیستک!

روکش تفلون گیاهی یا سیزنینگ کردن ظروف ساج یا ووک در وبلاگ بیستک!

روکش تفلون گیاهی یا سیزنینگ کردن ظروف ساج یا ووک؛ برای سیزینگ کردن ظرف ابتدا با استفاده از یک روغن خوراکی سطح آهن یا چدن را آغشته و حرارت می دهند. با یک سیکل طولانی سطح آهن و چدن از خاکستری به مشکی تغییر رنگ می یابد. در انتها سطح ظرف را با یک روکش گیاهی نچسب آغشته می کنند. این روکش را تفلون گیاهی یا سیزنینگ می گویند. یکی از مزیت های استفاده از این ظروف رفع مشکل فقر آهن در بدن خواهد بود.

مزیت روکش سیزینینگ یا تفلون گیاهی بر دیگر روکش ها در زمان آسیب دیدن آن است. اگر ظروف سیزینیگ خراش بردارند چیز مضری جز روغن خوراکی پخته شده وارد بدن نخواهد شد. و این در حالی است که اگر ظروف تفلون آشپز خانه آسیب ببینند تفلون صنعتی که سرطان زاست وارد بدن می شود.

Wok Hot Zone plus 3 chain links-bistac-ir06

همچنین در صورت سوختن و از بین رفتن روکش تفلون گیاهی دوباره ظرف را می توان به راحتی بوسیله روغن در داخل منزل سیزن کرده و پس از چند بار پخت حالت نچسبی آن نیز بازمی گردد.

در صورتی که ووک سیزن شما بر اثر حرارت سوخت (یعنی لایه سیاه رنگ رویه خاکستری شد) نگران نباشید. لایه سیاه رنگ از روغن خوراکی درست شده است. این لایه با سه بار پخت و پز مجددا سیاه می شود. اگر برای تعمیر آن عجله دارید می توانید پوست مرغ را روی حرارت کم آب کرده و به تمام سطح ظرف مالیده و پیاز داخل آن سرخ کنید. هر ده دقیقه آنرا خاموش کنید تا سرد شود و دوباره این عمل را تکرار کرده تا لایه خاکستری محو شود.

آشپزی در طبیعت با ساج در وبلاگ بیستک!

آشپزی در طبیعت با ساج در وبلاگ بیستک!

آشپزی در طبیعت با ساج؛ در هنگام آشپزی در طبیعت با ساج بر روی آتش موارد ذیل را مد نظر داشته باشید:

 • حرارت آتش چندین برابر گاز می باشد.

 • خالی ماندن قسمتی از ظرف بدون غذا و شعله مستقیم آتش روکش نچسب آنرا می سوزاند.

 • قبل از آشپزی همه چیز را آماده کنید. مثلا تمام تخم مرغ ها را در ظرفی جداگانه شکانده تا ظرف خالی روی آتش نماند.

 • بهترین زمان برای پخت، زمان اتمام آتش چوب و با حرارت ملایم است. یعنی اگر زمان زغال شدن چوب را به ۳ قسمت تقسیم کنیم یک سوم پایانی زمان مناسبی است.

 • ساج یا ووک برای پخت سبزیجات بیشترین استفاده را دارد؛ لذا قارچ، پیازچه، فلفل و گوجه گیلاسی را فراموش نکنید.

 • کمی آموزش آشپزی را فرا گرفته سپس آنرا در طبیعت تست کنید. مثلا یاد بگیرید بین پیاز، فلفل و گوشت مرغ کدوم مورد ابتدا باید ریخته شود.

معانی واژه ساج در وبلاگ بیستک!

معانی واژه ساج در وبلاگ بیستک!

معانی واژه ساج؛ به قرار زیر است:

ساج (تاکستان) نام روستایی در استان قزوین است.

ساج صفحه یا دیگی فلزی است که بر روی آن نان می‌پزند.

ساج گونه‌ای درخت است.

سامانه اطلاعات جغرافیایی مخفف عبارت «سامانه اطلاعات جغرافیایی» است.

نان ساجی نوعی نان پهن و نازک است که بر روی یک صفحه فلزی دوار به نام ساج پخته می‌شود.

ماهی ساجی یا ساج بالیغی غذای سنتی شهر میانه در آذربایجان شرقی است.

قابلیت کنترل ولتاژ ماشین لباسشویی  (Volt Control) سامسونگ در وبلاگ بیستک!

قابلیت کنترل ولتاژ ماشین لباسشویی  (Volt Control) سامسونگ 

قابلیت «کنترل ولتاژ» (Volt Control) سامسونگ ؛ ماشین لباسشویی را در مقابل درجات بالای شوک الکتریکی و حتی ولتاژهای پایین محافظت می کند و در نتیجه طول عمر دستگاه را افزایش می دهد. علاوه بر این، این فناوری منحصر به فرد در هنگام قطع برق نیز بلافاصله مجدداً راه اندازی می شود تا از لباس های شما نیز محافظت نماید.

راه حلی عالی برای کنترل بهینه ولتاژ ؛

سیستم کنترل ولتاژ سامسونگ حتی در شرایطی که ولتاژ به میزان %۲۵± نوسان می کند نیز قادر است کارکرد دستگاه را تضمین کند. این فن آوری نوآورانه از ماشین لباس شویی شما در برابر شوک الکتریکی و حتی ولتاژ پایین محافظت کرده، و کنترل مستمر ولتاژ را برای افزایش عمر دستگاه در اختیارتان قرار می دهد.

معرفی برند فاربن در وبلاگ بیستک!

معرفی برند فاربن در وبلاگ بیستک!

معرفی برند فاربن؛ در سال ۱۳۹۲ کمپانی ایرانی تابش نور، محصولات تخصصی به منظور سلامت پوست و مو با نام فاربن را، وارد بازار کرد. تمام این محصولات با تکیه بر تکنولوژی روز و با بهترین دستگاه ها و با ساختاری کاملا گیاهی برای مراقبت و سلامت و زیبایی پوست و مو تولید می شوند. این محصولات برای آب و هوای ایران و مناسب با پوست و موی ایرانیان عزیز می باشد و هدف و شعار زیبایی و سلامتی را توأما دنبال می کند. انواع شامپو های مخصوص رنگ و ضد آفتاب و شیر مو و کرم های مختلف، از جمله محصولات این برند با کیفیت ایرانی به شمار می آید.

Farben Milk Protein Hair Milk 100ml-bistac-ir00

شیر موی فاربن مغذی و ترمیم کننده موهای خشک و آسیب دیده بدون آبکشی ۱۰۰ میل، پس از استحمام و آبگیری موها، روی موی مرطوب قرار داده و ماساژ دهید تا جذب شود. با خرید اینترنتی شیر موی مغذی فاربن مخصوص موهای آسیب دیده، علاوه بر اینکه به اقتصاد خود توجه ویژه ای داشته اید، طلای گرانبهایی به نام وقت و زمان را هم از دست نخواهید داد و صاحب یک کالای با کیفیت ایرانی می شوید.

مزایا و معایب پنکه رومیزی دمنده مدل هاله

مزایا و معایب پنکه رومیزی دمنده مدل هاله در وبلاگ بیستک!

Haleh Damandeh Table portable  Fan

FTF-20H2SHaleh Damandeh Table portable Fan-bistac-ir01

از مزیت های این پنکه رومیزی می توان به وزن سبک و قابلیت حمل و نقل راحت آن اشاره کرد همچنین برای ایمنی بیشتر صفحه محافظت کننده این پنکه دارای میله های با فواصل کم است که خطر را برای کودکان کاهش می دهد. مزیت دیگر این پنکه قابلیت تنظیم سه درجه باد آن می باشد و به راحتی می تواند در فضاهای مختلف روی میز منازل، اداره ها یا ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

از معایب این پنکه دمنده می توان به پایه های ثابت آن اشاره کرد که قابلیت تنظیم ارتفاع ندارند و همچنین قسمت بالایی پنکه فاقد قابلیت چرخش است بنابراین برای تغییر جهت باددهی باید به صورت دستی جابه جایی را انجام دهید.

مقابله با کرونا در فضای کاری – وبلاگ بیستک!

مقابله با کرونا در فضای کاری – وبلاگ بیستک!

مقابله با کرونا در فضای کاری؛ با مشاهده ویروس کرونا در ایران، مجموعه ای از راهکارها برای پیشگیری و درمانِ این بیماری اعلام شده است. راهکارهای کلی که تاکید آن به بهداشت فردی و شستن دستهاست. از آنجا که هنوز بسیاری از افراد به فعالیت های کاری خود می پردازند، تصمیم گرفتیم تا در وبلاگ بیستک از نکاتی درباره پیشگیری و برخورد با این بیماری در محیطِ کار سخن بگوییم. این راهنمایی ها از وبسایت “سازمان جهانی کنترل و پیشگیری بیماری ها” گرفته شده و به نکاتی اشاره می کند که تا به امروز برای جلوگیری از کرونا استفاده شده است.

نکات مهم برای کارفرمایان :

Coping with Corona in the workspace-bistac-ir01

از کارمندان بیمار بخواهید که در خانه بمانند!

 • افرادی که علائم تنفسی دارند، سرفه می کنند یا هنوز تب آنها پایین نیامده ،نباید به محل کار مراجعه کنند.کارمندان باید در صورت دیدن هرعلامتِ این بیماری به سرپرست خود اطلاع دهند و در خانه بمانند.

 • تأثیر بیماری روی کارمندانِ آسیب پذیر بیشتر است. برای سرکار آمدنِ افرادی که شرایط مزمن پزشکی دارند یا میانسال هستند پافشاری نکنید.

 • قوانین مرخصی در این زمان باید منعطف باشد. چه برای کسانی که می خواهند از افرادِ بیمار در خانه مراقبت کنند و چه افرادی که به علائم کرونا دچار شده اند.

 • حواستان به شرکتهایی که با آنها تجارت یا قرارداد دارید یا از خدمات کارمندانِ آن استفاده می کنید باشد. به آنها درباره اهمیت و خطر کارمندانِ بیمار بگویید و آنها را ترغیب کنید تا مرخصی های منعطف را در برنامه خود قرار دهند.

 • برای مرخصی دادن منتظر ارائه مدارک و گواهی پزشکی از سمت کارمندانی که علائم بیماری دارند نمانید.این روزها بیمارستان ها و مراکز پزشکی در شلوغ ترین زمان خود هستند و ممکن است صادر کردن گواهی در فرصتی کوتاه امکان پذیر نباشد.

Coping with Corona in the workspace-bistac-ir02

کارمندان بیمار را جدا کنید!

 • کارمندانی که در بدو ورود با علائم تنفسی مثل سرفه و تنگی نفس دیده می شوند یا در اواسط روز به این علائم دچار شده اند باید از سایر کارکنان جدا شده و فوراً به خانه فرستاده شوند.

 • با توجه به انتقال سریع بیماری، تعداد افراد مبتلا در حال افزایش است و ممکن است افراد بیشتری در محل کار غیبت کنند. آماده باشید تا در صورت لزوم روش های تجاری خود را تغییر دهید.

 • شاید لازم باشد اولویت بندی مشتریان را تغییر دهید یا برخی از فعالیت هایتان را به حالت تعلیق درآورید.

 • درباره علائم کرونا و اصول بهداشتی  اطلاع رسانی کنید.

 • پوستر و اطلاعیه های مربوط به کرونا را در نقاط مختلف محلِ کار قرار دهید. پوسترهایی که درباره علائم بیماری صحبت می کنند و کارمندان را تشویق می کنند تا در صورت دیدنِ این علائم خانه بمانند.

 • به مقدار کافی دستمال کاغذی فراهم کنید و سطل های زباله ای تعبیه کنید که بدون لمس کردن مورد استفاده قرار گیرد.

Coping with Corona in the workspace-bistac-ir03

 • صابون ،آب و مواد پاک کنندهِ مبتنی بر الکل را در محل کار فراهم کنید. محلول های ضد عفونی کننده را در قسمت های مختلف و اتاق های کنفرانس قرار دهید تا افراد به استفاده از آنها ترغیب شوند.

 • از کارمندان بخواهید تا دستان شان را با ضدعفونی کننده هایی که از ۶۰ تا ۹۵ درصد الکل تشکیل شده تمیز کنند یا دستان شان را حداقل به مدت ۲۰ ثانیه با صابون و آب بشویند.

 • اگر دستها به وضوح آلوده شده باید اول از صابون و آب استفاده شود.

نظافت همیشگی محیط را انجام دهید!

به طور مرتب تمام سطوح محل کار مانند میز، دیوارها،رایانه ،تلفن و وسایل شخصی را تمیز کنید. در حال حاضرهیچ ضد عفونی فراتر از تمیز کننده های معمول لازم نیست. می توانید علاوه بر مایعات ضد عفونی،برای هر شخص بسته های دستمال مرطوب تهیه کنید.

نکات مهم برای کارمندان:

Coping with Corona in the workspace-bistac-ir05

اگر قرار است کارمندان به سفر بروند!

 • برای آخرین راهنمایی ها و توصیه های مربوط به هر کشوری که به آن سفر خواهید کرد ،اطلاعیه های بهداشتی و مسافرتی را بررسی کنید. این اطلاعات در سایتِ کنترل و پیشگیری بیماری ها موجود است.

 • از رفتن به شهرهایی که در آنها وجود کرونا گزارش شده خودداری کنید.

 • قبل از شروع سفر وضعیت تان را بررسی کنید و در صورت مشاهده علائم سفرتان را لغو کنید.

 • در صورت پیدا شدن علائم هنگام مسافرت به سرپرست خود اطلاع دهید و با یک مرکز بهداشتی در تماس باشید.

 • اگر عازم خارج از کشور هستید باید مراکز مراقبتهای بهداشتی و پزشکی مخصوص را بشناسید و بدانید چگونه با آنها در تماس باشید.

Coping with Corona in the workspace-bistac-ir06

در محل کار :

 • در صورت داشتن یک عضو بیمار در خانه، حتما به سرپرست خود اطلاع دهید.

 • اگر به بیماری مبتلا شدید یا به داشتن علائم آن مشکوک هستید، همکاران و افراد دیگر را از این موضع آگاه کنید.

 • هنگام سرفه یا عطسه، بینی و دهان خود را با دستمال بپوشانید و بعد از استفاده آن را دور بیندازید.

 • از وسایل شخصی خودتان که مرتب ضد عفونی می شوند استفاده کنید.دستهای تان را مرتب بشویید و فاصله خود را با همکاران تان حفظ کنید.

 • از تجمع در نقاط پر ازدحام خودداری کنید.

 • آرامش خودتان را حفظ کنید و نسبت به موثق بودن خبرهایی که هر لحظه به گوشتان میرسد مطمئن شوید.

 

با سپاس از : shab & cdc

معرفی خرید اینترنتی ( Online Shopping ) در وبلاگ بیستک!

معرفی خرید اینترنتی ( Online Shopping ) در وبلاگ بیستک!

Online Shopping-bistac-ir01

خرید اینترنتی به انگلیسی  ( Online Shopping ) ؛ نوعی خرید است که از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود.

Online Shopping-bistac-ir02

در این نوع فروشگاه که بعد از به وجود آمدن اینترنت پا به عرصه وجود گذاشت، فروشنده لیست و مشخصات کالاهای خود را در سایت قرار می ‌دهد و خریدار پس از مراجعه به این سایت و مطالعهٔ مشخصات و ویژگی‌ های کالا، نسبت به ثبت سفارش خرید از فروشگاه اقدام می‌ کند. این سفارش‌ ها پس از بررسی و تایید نهایی توسط مسئولان سایت با توجه به نوع کالا و حجم و وزن آن توسط پیک موتوری، پست و یا باربری به آدرس سفارش ‌دهنده ارسال می ‌شود و وجه کالا به روش ‌های مختلف قابل پرداخت می ‌باشد.

Online Shopping-bistac-ir03

اغلب پرداخت در این فروشگاه‌ های اینترنتی به وسیله ابزارهای پرداخت الکترونیک قابل انجام است. کارت ‌های پرداخت الکترونیک، چه بصورت مجازی ( فقط قابل استفاده در فضای اینترنت ) و چه به صورت فیزیکی اغلب قابل استفاده در چنین محیط‌ هایی هستند. البته فروشگاه‌های اینترنتی محلی معمولاً قابلیت تحویل پول در هنگام دریافت کالا را نیز دارند، فروشگاه ‌های موفق اینترنتی معمولاً ابتدا باید اعتماد مشتری را جلب نمایند تا به موفقیت دست بایند. بهترین قیمت همراه با کیفیت عرضه باید واقعی باشد. زیرا مشتریان در فضای مجازی به راحتی هر فروشگاهی را با دیگران مقایسه می‌ کنند و تا به آن اطمینان نکنند دست به خرید نمی‌ زنند.

Online Shopping-bistac-ir03

 در خیلی از موارد حتی خریداران کالای خود را در فروشگاهها انتخاب و سپس آن را از اینترنت خریداری می‌کنند چون به صرفه تر خواهد بود.

با سپاس از : تیم وبلاگ نویسی بیستک