پزشكي, خبري, صنايع غذائي, صنعت, كشاورزي

زیبایی جنین با زعفران – وبلاگ بیستک!

beauty fetus with saffron-bistac-ir00

زیبایی جنین با زعفران و آنچه که جایگزین آن می توان کرد!

زیبایی جنین با زعفران؛ موضوعی است که این روزها ذهن بسیاری از مادران باردار را به خود مشغول داشته است. از طرفی مصرف زعفران در ماه های اولیه مثلا سه ماه اول، احتمال سقط را بیشتر می کند، از طرفی گفته می شود که زیبایی جنین با زعفران امری حتمی است. براستی که چگونه باید به این هدف رسید در حالی که ریسک آن توجیه پذیر باشد؟

 ما در این مقاله قصد داریم به شما مواد جایگزین زعفران برای زیبایی جنین تجویز کنیم که از نظر طب سنتی کاملا قبول شده است.

beauty fetus with saffron-bistac-ir01

beauty fetus with saffron-bistac-ir01

زیبایی جنین با زعفران و شیر!

شیر زعفرانی از جمله چیزهایی است که پزشکان طب سنتی معتقدند که زیبایی جنین با زعفران را کاملا روی جنین عملی می کند. شیر زعفران می تواند جنین را زیبا کند اما میزان مصرف زعفران بهتر است که خیلی کم باشد. شیر زعفران از جمله چیزهایی است که زیبایی جنین با زعفران را تضمین می کند اما اگر می ترسید که جنین شما سقط شود، توصیه می کنیم که شیر را به طور روزانه مصرف کنید و زعفران را با آن میل نکنید.

beauty fetus with saffron-bistac-ir02

beauty fetus with saffron-bistac-ir02

زیبایی جنین با زعفران یا شیره نارگیل!

هر چند زیبایی جنین با زعفران شدنی است و از طرفی خطرناک است توصیه داریم که از شیره نارگیل بدین منظور استفاده کنید. البته شیره نارگیل هم طبیعتی گرم دارد اما اگر دیابت بارداری ندارید و می توانید با پزشک خود مشورت کنید، توصیه این است که از این ماده نیز در جیره غذایی برای افزایش زیبایی جنین خود استفاده کنید.

زیبایی جنین با زعفران و بادام و گردو!

گردوی خشک، و بادام تازه از جمله مواردی هستند که برای رشد جنین به آن ها احتیاج است از طرفی باید در برنامه غذایی باشد تا جنین شما را زیبا رو تر کند.

مصرف برخی مواد و میوه ها به زیبایی جنین خیلی کمک می کند اما اگر بتوانید به طور اصولی زیبایی جنین با زعفران را تجربه کنید می توانید کودکی شاد در آینده داشته باشید. آناناس و پرتقال هم از جمله چیزهایی است که می تواند به زیبایی و رشد جنین شما خیلی کمک کند. دقت کنید آناناس هم طبیعتی گرم دارد و نباید به وفور از آن استفاده کنید.

با سپاس از : Zaferan

دیدگاهتان را بنویسید