خبري

مزایای چرم مصنوعی – وبلاگ بیستک!

Benefits of synthetic leather-bistac-ir00

مزایای چرم مصنوعی – وبلاگ بیستک!

Benefits of synthetic leather-bistac-ir01

Benefits of synthetic leather-bistac-ir01

از نظر اقتصادی : تولید و استفاده از چرم مصنوعی، ارزان‌ تر از چرم طبیعی است.

ظاهری با ثبات و مقاوم : چرم مصنوعی دارای ظاهری یکنواخت است.

حفظ کیفیت طبیعی : چرم مصنوعی با دانه، رنگ و بافت اصلاح‌ شده، توانسته است ظاهر عالی و با کیفیت چرم طبیعی را برای خود حفظ نماید.

مد روز : قابلیت‌های چرم مصنوعی در پذیرش هرگونه چاپ بافت و الگو و همچنین استفاده از رنگ‌های متنوع بر روی آن موجب رشد قابل‌ توجه آن در صنعت مد شده است. لازم به ذکر است چرم مصنوعی در طراحی مبلمان داخلی و تجاری توانسته است ایده، تنوع و آزادی عمل بیشتری به طراحان دکوراسیون اهدا نماید.

سهولت استفاده در کار : برش و دوخت انواع چرم مصنوعی بسیار راحت ‌تر از چرم طبیعی انجام می‌ گیرد. به ‌علاوه، جای سوزن بر روی چرم مصنوعی کمتر جلب ‌توجه می‌کند و سازگاری نخ‌های کرکی با پارچه چرم مصنوعی خیلی بیشتر است.

طول عمر و دوام : چرم مصنوعی از نظر دوام بسیار مقاوم‌ تر از چرم طبیعی است. همین امر موجب شده که چرم مصنوعی در برابر خراش در مقایسه با چرم طبیعی، بسیار تحمل‌ پذیرتر باشد.

کمترین نیاز به تعمیرات : برای تمیز کردن و نگهداری چرم مصنوعی فقط یک پارچه و مقداری آب گرم کافی است و حتی نمونه‌های جدید چرم مصنوعی را در صورت لکه گرفتن با هر مایع یا مواد غذایی را می‌توانید به‌ راحتی با یک پارچه‌ خشک تمیز کنید. چرم مصنوعی در قیاس با چرم طبیعی، رطوبت را در خود نگه نمی‌ دارد و همین امر موجب جلوگیری از پوسته ‌پوسته شدن و یا ترک‌ خوردگی آن می‌شود.

با سپاس از : artificialeather

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید