الكترونيك, تكنولوژي, خبري, خودرو, رايانه, صنايع نظامي, صنعت, لوازم صوت و تصويري

اپلیکیشن کنترل دستگاه ردیاب خوردو تلکارنت – وبلاگ بیستک!

اپلیکیشن کنترل دستگاه ردیاب خوردو تلکارنت؛ اپلیکیشن هوشمند تلکارنت سیستم کنترل از راه دور خودرو را در قالب اپلیکیشن موبایل اندروید و آی او اس پیاده سازی نموده است. تلکارنت با قابلیت هایی مانند: ردیابی خودرو به صورت آنلاین و آفلاین از هر نقطه کشور، خاموش کردن خودرو توسط SMS، باز و بست کردن دربهای خودرو توسط SMS از هر نقطه کشور، ذخیره مسیرهای پیموده شده خودرو به مدت ۶ ماه، شنود داخل کابین خودرو، کلید SOS، تعیین محدوده جغرافیایی و اخطار در صورت عبور از خط قرمز تعیین شده، اخطار توسط تماس تلفنی و SMS در صورت استارت ، جابجایی ، سرقت باطری و حمل با جرثقیل خودرو از جمله نمونه های برتر اپلیکیشن های کنترل خودرو می باشد.

( امکانات آپ کنترل دستگاه تلکارنت )

صفحه اصلی :

کاربر اپلیکیشن بعد از نصب کامل نرم افزار و اجرای آن در قسمت اول آن شماره سیم کارت روی دستگاه ردیاب را وارد می کند و بعد از تماس منتظر ارسال پیام کوتاه خوش آمد گویی از طرف دستگاه می ماند ، با دریافت پیام کوتاه نرم افزار و دستگاه با هم هماهنگ شده و کاربر می تواند از گزینه های وضعیت خودرو، ردیابی خودرو، شنود، گزارش گیری، وضعیت قفل مرکزی، وضعیت GPRS استفاده کند.

روشن کردن خودرو توسط آپ :

در قسمت وضعیت خودرو کاربر می تواند خودرو را توسط اپلیکیشن هوشمند تلکارنت روشن و خاموش نماید. این کار با ارسال اس ام اس انجام می شود. هم چنین امکان باز و بست نمودن درب های خودرو با اپلیکیشن ممکن می باشد.

اضافه نمودن خودرو :

کاربران می توانند این اپلیکیشن را برای چندین خودرو استفاده نمایند. برای ثبت هر خودرو نام خودرو و شماره قرار گرفته شده در دستگاه داخل خودرو باید ثبت شود.

ارائه لیست خودرو های ثبت شده :

تمام خودرو های کاربر که بر روی اپلیکیشن تعریف شده اند در قالب لیستی برای کاربر نمایش داده می شود.

با سپاس از : noyankhodro

دیدگاهتان را بنویسید