اجتماعي, الكترونيك, تكنولوژي, خبري, ساخت و توليد, صنايع غذائي, صنعت, لوازم خانگي

نقد و بررسی تخصصی ROMANO  یخچال و فریزر سامسونگ

Samsung Romano-sts-bistac-ir01

نقد و بررسی تخصصی ROMANO یخچال و فریزر سامسونگ ؛ یخچال ‌فریزر یکی از مهم ‌ترین وسایل آشپزخانه است. برای تهیه‌ این وسیله‌ مهم، باید به فاکتورهای متعددی توجه کرد. تعداد افراد خانواده، سبک زندگی و آن دسته از موادغذایی که معمولا ذخیره می‌شوند، جزو مهم ‌‌ترین نکات تهیه‌ یخچال هستند. برای اداره‌ها و شرکت‌ها یا افرادی که به هر دلیل به فریزکردن موادغذایی نیازی ندارند، یخچال‌های مینی گزینه‌های خوبی محسوب می‌شوند. برای خانواده‌ های کم‌ جمعیت، مدل‌ های کمبی که در آن‌ها یخچال و فریزر بالا و پایین بدنه قرار گرفته اند، مدل‌های مفیدی هستند. این دسته از محصولات برای آشپزخانه‌های کوچک هم گزینه‌ بسیار خوبی به ‌شمار می‌روند و فضای چندانی را اشغال نمی‌کنند. مدل‌های ساید بای ‌ساید و فرانسوی برای خانواده‌ های پرجمعیتی مناسب است که به نگهداری موادغذایی بیشتری نیاز دارند. گفتنی است محبوبیت این دسته از محصولات نیز از بقیه مدل‌ها بیشتر است. مدل‌ های دوقلو نیز برای افرادی مناسب‌ اند که به فضای بیشتری برای فریزکردن موادغذایی نیاز دارند؛ چراکه ظرفیت یخچال برابر با مدل‌های ساید بای‌ ساید است؛ اما فریزرهای بزرگ ‌تری دارند. یکی دیگر از مدل‌های یخچال‌فریزر، محصولات چهاردر هستند که در طراحی آن‌ها، یخچال در قسمت بالایی بدنه و فریزر پایین قرار گرفته است. هرکدام از این محفظه‌ها نیز دو در جداگانه دارند تا بتوانید با راحتی بیشتری به موادغذایی دسترسی داشته باشید.

Romano یکی از گران ‌ترین یخچال‌ فریزرهای سامسونگ است که با طراحی چهاردر به تولید می‌رسد. این کالای لوکس از نظر طراحی ظاهری و امکانات منحصر‌به فرد است و زیبایی و کارایی مثال ‌زدنی دارد.

یخچال و فریزر «سامسونگ» مدل «Romano» از گروه یخچال‌ و فریزرهای ساید بای ‌ساید تولید شده توسط این شرکت معتبر است. این دستگاه با گنجایش کلی ۲۸ فوت، مناسب استفاده‌ خانواده‌های کم‌ جمعیت تا متوسط است. یک سیستم خنک ‌کننده‌ سه ‌گانه در یخچال Romano سامسونگ وجود دارد تا به ‌طور مستقل، دمای هوا کنترل و بهینه‌ سازی شود. این سیستم رطوبت را به حداکثر می‌ رساند و از انتشار و ترکیب بوهای مختلف در سه محفظه‌ یخچال جلوگیری می‌کند.

  • (Metal Cooling Plate  – صفحه‌ی خنک‌کننده‌ فلزی ) هم این امکان را فراهم می‌سازد تا یخچال به مدت طولانی‌ تری خنک بماند.

  • قابلیت – Cool Select zone )انتخاب میزان سرمایش ) راه ‌حلی ایده آل برای حفظ  و نگهداری مواد غذایی مختلف است.

  • محفظه‌ پایین سمت راست در یخچالRomano سامسونگ، قابلیت تنظیم در چهار حالت دمایی متفاوت را دارد و می‌تواند به‌ راحتی از یخچال به فریزر تبدیل شود.

  • قفسه ‌های تاشوTwo Step در یخچال فریزر Romano سامسونگ به ‌راحتی می‌توانند با ایجاد انحنایی اندک به سمت بالا، فضای بیشتری را برای بطری‌های بلند تر و ظروف بزرگ ‌تر فراهم آورند.

  • پنل کنترلی دستگاه برای انتخاب یخ یا آب‌ خنک یا… روی در فریزر نصب ‌شده است. این قسمت دارای یک پدال زیبا و بادوام است تا دسترسی به آب و یخ راحت‌ تر شود.

  • کمپرسور این دستگاه از نوعDigital Inverter Compressor ( کمپرسور اینورتر دیجیتال ) است که باعث افزایش عمر و بهبود راندمان دستگاه می‌شود.

  • این شرکت مشتریان زیادی را به سمت خود کشانده و با ارائه‌ خدمات پس از فروش مناسب، آن‌ها را راضی نگه‌ داشته است.

 

نقاط قوت :

طراحی زیبا

طراحی عالی

ارزش خرید خوب

مصرف انرژی  عالی

کیفیت ساخت خوب 

امکانات و قابلیت های خوب

قابلیت +Cool Select zone ( انتخاب میزان سرمایش )

Digital Inverter Compressor  کمپرسور اینورتر دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید