آرايشي و بهداشتي

معرفی انواع صابون تریاک در بیسمگ ( مجله بیستک ) !

Introduction of opium soap types-bistac-ir00

معرفی انواع صابون تریاک در بیسمگ ( مجله بیستک ) !

صابون تریاک در مدل‌های مختلف روانه بازار می‌ شود. برخی از آن‌ ها شکل مشابه هم داشته، اما در انواع مختلف هستند. برند هایی که اقدام به ساخت صابون تریاک می‌ کنند، تعداد شان کم نیست. صابون تریاک نگین به‌ عنوان نوع اصلی در بازار ایران شناخته می‌ شود که خارجی است. صابون ‌های مکس لیدی و کلاژن طلا را هم هستند که با تلفیق کلاژن به عصاره گیاه خشخاش به دست آمده است و می ‌توانند همه فواید گفته شده را برای پوست شما داشته باشند. به برخی از این صابون‌ ها، مواد ارگانیک هم اضافه می‌ شود تا خواص بیشتری برای پوست افراد داشته باشند.

یک مثال برای این منظور، صابون تریاک اکسین است که در کنار همه خواص مطرح شده، سفید کنندگی پوست را هم انجام داده و یقینا طرفداران بیشتری هم خواهد داشت. کلاژن استفاده شده در صابون تریاک کلاژن طلا هم معمولا در محصولات آرایشی بیشتر موجود بوده و وظیفه جوان‌ سازی پوست را برعهده دارد. تاثیرات شگفت انگیز هر کدام از این موارد را می ‌توانید در دراز مدت روی پوست صورت خود احساس کنید.

Introduction of opium soap types-bistac-ir02

Introduction of opium soap types-bistac-ir02

یکی از انواع دیگر صابون تریاک، Savon de Marseille نام دارد که در فرانسه ساخته می‌ شود. این نوع صابون به سراسر جهان ارسال شده و معطرترین صابون تریاک را برای ‌تان به همراه دارد. این نوع صابون هم می‌ تواند بدن شما را تمیز و پوست‌ تان را سالم نگه دارد.

Introduction of opium soap types-bistac-ir01

Introduction of opium soap types-bistac-ir01

نحوه بسته بندی ، وجود هولوگرام در بسته بندی صابون، اهمیت دارد و نباید فراموش کنید که تاریخ انقضای محصولات هم درست باشد. اسم محصول در تمام انواع صابون تریاک به ‌صورت انگلیسی درج می‌ شود. برخی از این نوع صابون‌ ها نمونه ایرانی هم دارند. صابون اصل جعبه مربعی فلزی دارد و در مقابل، صابون‌ های ایرانی معمولا در جعبه ‌های مستطیلی به بازار عرضه می‌ شوند.

 

با سپاس از : deterland

دیدگاهتان را بنویسید