آرايشي و بهداشتي

نکات ایمنی استفاده از صابون تریاک اصل در بیسمگ ( مجله بیستک ) !

Safety tips for using opium soap-bistac-ir00

نکات ایمنی استفاده از صابون تریاک اصل در بیسمگ ( مجله بیستک ) !

 بهتر است شب ها و قبل از خواب از این صابون استفاده نکنید. از آن جایی که صابون تریاک یک صابون لایه بردار قوی است حتما در روز از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

صابون تریاک اصل، به طور کامل سیاه رنگ است و هیچ زمینه ای از رنگ دودی ندارد و در صورت مشاهده رنگ دودی به اصالت آن شک کنید. اصلی ترین راه تشخیص صابون تقلبی رنگ دودی ، بو و عطر ضعیف ، نازکی صابون و وزن کم آن است.

 صابون تریاک برای تمامی سنین (خانم ها و اقایان) قابل استفاده است. اگر به هر یک از مواد تشکیل دهنده آن حساس هستید از صابون تریاک استفاده نکنید. این محصول را فقط برای اهداف مورد نظر خود و مطابق با دستورالعمل استفاده کنید. از تماس با چشم خود داری کنید، در این صورت کاملاً با آب بشویید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

این صابون تنها محصولی است که استفاده مکرر از آن ضرری ندارد و شما می توانید به عنوان محصولی همیشگی از آن استفاده کنید.

لطفا توجه داشته باشید که در صورت استفاده باید آن را از آب دور نگه دارید – بهتر است روی ظرف صابونی دارای سوراخ یا صافی باشد. با این حال، همیشه ممکن است از طریق هر محصول مراقبت از پوست بدون نسخه، واکنش آلرژیک داشته باشید. به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده در بقیه بدن یا صورت، مقدار کمی صابون یا پاک کننده جدید را روی بازوی داخلی خود آزمایش کنید.

لازم به ذکر است که شما می توانید این صابون را با هر صابون و شامپوی دیگری مصرف کنید.

با سپاس از : deterland

دیدگاهتان را بنویسید