لوازم خانگي

بررسی بخاری برقی چهار شعله ایستاده فن دار مدل آوا پیراسته در وبلاگ بیستک!

study-ava-4-flame-electric-standing-fan-heater-bistac-ir00

بررسی بخاری برقی چهار شعله ایستاده فن دار مدل آوا پیراسته در وبلاگ بیستک!

بخاری برقی چهار شعله ایستاده فن دار مدل آوا پیراسته؛ از چهار عدد اِلمنت شیشه ای کوارتز بهره  می برد. صفحه استیل سیقلی موجود در پشت اِلمنت ها به پخش بهتر حرارت در محیط کمک می نمایند. همچنین فن موجود در دستگاه نقش بسیار خوبی در جابجایی هوای سرد و گرم و یکنواخت شدن دمای محیط ایفا می کند. توان مصرفی این مدل بخاری، ۱۵۰۰ وات است. دو کلید روشن / خاموش روی دستگاه تعبیه شده که برای روشن کردن بخاری و تنظیم میزان گرمای مورد نیاز در دو حالت ۷۵۰ و ۱۵۰۰ وات از آن ها استفاده می شود. برای جلوگیری از بروز حادثه و آتش سوزی، این بخاری مجهز به سیستم عملکرد ایمنی می باشد که در صورت واژگونی بخاری، جریان برق را بصورت اتوماتیک قطع می کند. طراحی بخاری به گونه ای است که در شرایط غیر عادی و تا زاویه ۱۵ درجه به سمت عقب یا جلو واژگون نمی شود.
سیم های مصرفی داخلی بخاری از بهترین سیم های روکش دار نسوز بوده و در برابر حرارت تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد مقاوم است. کابل، دو شاخه و کلید های مصرفی بخاری نیز از نوع استاندارد و با کیفیت بالا تهیه شده اند. رنگ قرمز این بخاری برقی از نوع الکترواستاتیک مقاوم بوده و تا دمای ۲۵۰ درجه سانتیگراد تغییر رنگ نمی دهد.
شرکت پیراسته یکی از برندهای معتبر و خوش نام است که سال ها در زمینه تولید لوازم خانگی به ویژه لوازم گرمایشی برقی فعالیت می کند و همواره سعی داشته کالاهای با کیفیت ایرانی را به دست هم وطنان عزیزمان برساند.

دیدگاهتان را بنویسید