اجتماعي, خبري

کاربرد کیسه های آب گرم در وبلاگ بیستک!

Applications of hot water bags-bistac-ir00

کاربرد کیسه های آب گرم در وبلاگ بیستک!

 

کیسه آبگرم یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید در خانه داشته باشید. یک کیسه آب گرم خوب می تواند کارهای زیادی برای شما انجام دهد. آیا تا به حال گردن درد شدید داشته اید؟ اسپاسم یا گرفتگی عضله غیر ارادی ناگهانی، طولانی مدت و معمولاً دردناک است. کمپرس با آب سرد یا گرم اغلب توسط متخصصان و افراد غیر متخصص توصیه می شود.

کیسه آب گرم می تواند به شما کمک کند تا در اسرع وقت با آن کنار بیایید. با یک کیسه آب گرم می توانید درد شکم ، گرفتگی های قاعدگی ، درد بارداری ، درد عضلانی بعد از تمرین و حتی کمردرد را تسکین دهید. کیسه آب گرم برای افراد سرمایی نیز گزینه خوبی برای قرار دادن آن در تختخواب خود چند دقیقه قبل از خواب و داشتن یک تخت گرم هنگام خواب است. کمپرس گرم همچنین می تواند برای رفع سرفه ناشی از سرما خوردگی به خوبی کار کند.

کیسه آب گرم در اصل یک ظرف انعطاف پذیر ساخته شده از پلاستیک پی وی سی یا پارچه است که می تواند دمای مایع داخل را حفظ کرده و آن را با نسبت مناسب به محیط منتقل کند. کیسه های آب گرم خیلی گران نیستند،

اما در هر خانه ای برای تسکین درد بسیار مفید و کاربردی هستند. از کیسه های آب گرم می توان به جای تشک های حرارتی استفاده کرد و انواع مختلف درد از جمله گرفتگی های قاعدگی را کاهش داد.

در واقع ، این دستگاه یک گزینه عملی و حرفه ای برای گرم کردن یا خنک کردن وضعیت دردناک بدن است و اصطلاحاً فشرده سازی گرما یا سرما را انجام می دهد و در اشکال مختلف و ظرفیت های مختلف تولید می شود.

با سپاس از : limootop

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید