پوشاك

راهنمای انتخاب لباس زیر برای آقایان و معرفی انواع مدل ها در وبلاگ بیستک !

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir00

راهنمای انتخاب لباس زیر برای آقایان و معرفی انواع مدل ها؛ امروز نکاتی راجع به انتخاب لباس زیر مردانه را به شما آموزش می دهیم تا با یادگیری آنها بتوانید بهترین لباس زیر را تهیه کنید. از آن جهت اقدام به گردآوری این مقاله کردیم که لباس زیر نقش مهمی در سلامت پوستی، اندامی و همچنین راحتی بدن دارد. اگر به طور مداوم از لباس زیر نامناسب استفاده شود، امکان بروز بیماری های قارچی و میکروبی افزایش پیدا می کند، در ادامه با ما همراه باشید.

” انواع مدل ها “

شورت پشت باز :

شورت پشت باز مردانه به دلیل راحتی در حرکت بدن شهرت دارد، این نوع از لباس زیر مردانه، ساخته شده از ابریشم و پنبه می باشد. تهویه خوب و کش سانی بالا از نقاط قوت این مدل شورت محسوب می شود.

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir01

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir01

شورت نیم پا :

شورت نیم پا مردانه، سطح کمتری از ران ها را پوشش می دهد، اما در آن سو نقاطی مثل کمر و پشت را به خوبی می پوشاند. کسانی که دچار عرق سوزی می شوند بهتر است از این نوع شورت استفاده کنند.

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir02

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir02

شورت فاق بلند ( بوکسوری  ) :

شورت فاق بلند مردانه، پادار است و سطح ران را هم تحت پوشش قرار می دهد، البته این نوع شورت تنگ و چسبان است و به همین منظور توصیه می شود تا در هنگام خرید به جنس آن توجه کنید، زیرا جنس هایی که از الیاف مصنوعی ساخته می شوند باعث بروز عرق سوزی و ایجاد محیط رشد باکتری نیز می شوند.

شورت پادار :

این نوع شورت مردانه، راحت ترین لباس زیر مردانه است، کسانی که لباس تنگ نمی پوشند و راحتی برای شان اولویت دارد می توانند از شورت پادار مردانه استفاده کنند.

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir04

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir04

شورت اسلیپ :

پرطرفدارترین و رایج ترین شورت مردانه شورت اسلیپ است. با پوشیدن این شورت پاهای شما اجازه دارند تا آزادانه حرکت کنند و احساس راحتی بیشتری دارید. این شورت مناسب کسانی است که ران های بزرگی دارند و یا کسانی که تحرک زیادی دارند و زیاد راه می روند.

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir05

Selection under wear Gentlemen-bistac-ir05

با سپاس از : nclebas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید