آرايشي و بهداشتي, اجتماعي, پزشكي, خبري, شيمي, صنعت

اثرات محصولات یان زاخاری در جلوگیری از ریزش مو – وبلاگ بیستک!

hair loss prevention-bistac-ir00

اثرات محصولات یان زاخاری در جلوگیری از ریزش مو – وبلاگ بیستک!

لوسیون۱۲ کاره موی یان زاخاری و ماسک تقویت کننده مو یان زاخاری :

با روغن آووکادو، سرشار از ویتامین های تغذیه کننده که عامل افزایش استحکام و رشد مو می باشد. به علاوه ویتامین  E و B افزایش دهنده رشد مو می باشد. ویتامین E سازی و آنتی اکسیدان را دارا می باشد. این روغن از ریزش مو جلوگیری می کند و آب رسان قوی مو می باشد.

 ماسک مو یان زاخاری با روغن جوانه گندم :

یک منبع گیاهی غنی از ویتامین E می باشد که یک آنتی اکسیدان محافظ مو در برابراشعه آفتاب و آسیب های فیزیکی و شیمیایی می باشد این روغن باعث می شود رطوبت از دست رفته موها برگردد و از آسیب های بعدی نیز جلوگیری می کند. این روغن گیاهی به موها درخشندگی می دهد و از ریزش مو نیز جلوگیری می کند به علاوه به رویش جدید موها نیز کمک می کند. همچنین این روغن سرشار از ویتامین های گروه B می باشد که مغذی و محرک رشد مو می باشند.

hair loss prevention-bistac-ir01

hair loss prevention-bistac-ir01

لوسیون براق کننده مو یان زاخاری:

محافظت از مو و رنگ مو در برابر اثرات مخرب کلر موجود در آب استحمام و آب استخر را انجام میدهد چرا که کلر خود عامل ریزش مو می باشد.

ویال لوسیون درمانی ضد ریزش موی یان زاخاری:

درمان گیاهی منحصر بفرد این ویال با ترکیبات عصاره جنسینگ و فلفل صورت می گیرد.

عصاره جنسینگ و فلفل؛ باعث گشاد شدن عروق خونی کف سر در نتیجه افزایش جریان خون و تامین اکسیژن و مواد مغذی به سلول ها می شود. این محصول با جلوگیری از گسترش ریزش مو- تأمین مواد مغذی و مورد نیاز مو- افزایش محسوس رشد مو پس از مصرف منظم- افزایش قابل توجه استحکام ساقه مو اثرات قابل توجهی بر رشد مو دارد.

با سپاس از : Pdena

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید