لوازم خانگي

مزیت های دستگاه گرمایشی و سرمایشی پرتابل آبی – وبلاگ بیستک!

مزیت های دستگاه گرمایشی و سرمایشی پرتابل آبی – وبلاگ بیستک!

Portable water heating and cooling-bistac-ir02

مزیت های دستگاه گرمایشی و سرمایشی پرتابل آبی؛ نخست آنکه امروزه با توجه به این موضوع که اکثر مغازه های تجاری به صورت استیجاری می‌باشد، شاید وجود یک دستگاه قابل حمل کمک بسزایی از لحاظ اقتصادی می‌باشد، که در صورت تغییر محل کسب می‌تواند در محل کسب جدید از این دستگاه استفاده نماید.

مزیت دوم آنکه سیستم‌های تهویه مطبوع عمد تا دارای کمپرسور می باشند که مصرف برق بسیار بالایی دارد اما دستگاه پرتابل هیتما مجهز به سیستمی می‌باشد که با مصرف برق کم، محیطی با آب و هوای مطبوع را فراهم می‌آورد.

Portable water heating and cooling-bistac-ir01

پرسش : آیا این کولر مناسب آپارتمان با فضای حدودا ۵۰ متر مربع هست؟ و اینکه هوا رو مثل کولرهای آبی معمولی شرجی میکنه یا خیر؟ممنونم!

پاسخ : سلام خیر، خیر برای ۵۰ متر کافی نیست بلکه این کولر برای مساحتی حدود ۲۰ تا ۳۰ متر مناسب است. رطوبت حاصل از این کولر ها بسیار کمتر از کولر های آبی معمولی هست.

پرسش : سلام .من این محصول رو میخوام تو مغازم استفاده کنم .هوا در جریان هست تو مغازه ولی جایی ندارم که دم درب بگذارم. میخواستم بدونم اگه داخل مغازه باشه خنک میکنه واحتیاجی نیست پشتش به بیرون باشه مثل کولرهای آبی معمولی؟؟؟؟؟درضمن مغازم ۱۲متره وممنون میشم پاسخ بدید؟

پاسخ : با سلام! محصول ما کولر آبی هست و بر خلاف کولر های گازی احتیاجی به فضای باز پشت کولر ندارد دقیقا مناسب فضایی هست که شما شرح دادید.

پرسش : آیا این کولر دم می کند؟ برای داخل آپاتمان می خواهم در کلاردشت؟
داخل پذیرایی ۴۰ متری را خنک میکند؟

پاسخ : کولرهای آبی مناسب برای آب و هوای معتدل و یا خشک هستند در هوای رطوبتی حتما دم می کند ، در صورتیکه آب مخزن آن تمام شود. حکم پنکه را خواهد کرد.

با سپاس از : hitema

دیدگاهتان را بنویسید