اجتماعي, تكنولوژي, خبري, ساخت و توليد, شيمي, صنعت, ورزشي

سوالات متداول درباره استخر های بادی – وبلاگ بیستک!

Questions wind pond-bistac-ir

سوالات متداول درباره استخر های بادی :

استخر بادی بهتر است یا سازه دار فلزی؟

استخر بادی فرقی با استخر سازه دار ندارد و فرق عمده این استخر ها در این است که در استخر بادی قسمت بالای رینگ باد میشود وبقیه استخر با آب بالا میاید که در حقیقت این آب و باد هستند که استخر را نگه میدارند ولی در استخر سازه دار اینکار توسط سازه های فلزی دور استخر صورت میگیرد که این موضوع استحکام بیشتری برای استخر ایجاد میکند. فضا و حجم بسته بندی استخر های پیش ساخته فلزی نیز به نسبت استخر های بادی بیشتر و وزن آنها سنگینتر میباشد.

آیا امکان ساخت استخر های بادی یا استخر پیش ساخته با ابعاد سفارشی وجود دارد؟

خیر، زیرا این استخر ها بصورت ساخته شده از کارخانه تحویل گرفته میشود و باید گفت که ابعاد تمامی ساخته شده استخر های بادی ، فریمی، پیش ساخته و اول فریم و فایبرگلاسی  دارای استاندارد های جهانی بوده و ابعاد استاندارد تعریف شده خاص دارند. ممکن است با مقداری تغییر این اندازه ها فشار وارد از سمت آب باعث ترکیدن و یا واژگون کردن استخر شود.

آیا استخر های بادی بعد از نصب شکل کج پیدا میکنند؟

خیر در صورتی که شما سطح زیر استخر را صاف نکرده باشید و یا استخر را تا آخر پر نکرده باشید با این مشکل روبرو خواهید شد.

استخر آب درمانی بادی باشد بهتر است یا پایه دار فریمی؟

جهت مصارف آب درمانی باید توجه داشت که اگر بیمار میخواهد تو آب دراز بکشد زیاد فرقی ندارد ولی اگر بیمار نیاز به درمان از طریق راه رفتن در آب دارد بهتر است از استخر های فریمی استفاده کند تا بتواند دستش را لبه استخر گرفته و تعادل بهتری داشته باشد.

آیا پمپ تصفیه استخر میتواند آب استخر را از بالا خالی نماید؟

خیر، این پمپ ها فقط بجهت تصفیه آب در استخر ها بکار برده میشوند و توان کشش آب را با بالای استخر ندارند، برای این کار باید از یک پمپ مکش آب استفاده کرد.

با سپاس از : intextehran

 

دیدگاهتان را بنویسید